Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Підсумовуючи зроблене….


Світлина від Фонд соціального страхування України.

У Фонді соціального страхування України

Підсумовуючи зроблене….

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» з 01.08.2017р. розпочало роботу Бережансьне відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області, утворене шляхом злиття Бережанської міжрайонної виконавчої дирекції Фону соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Бережанського відділення Фонду соціального страхування України від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. На даний час відділення проводить діяльність у 4-х регіонах, а саме в м. Бережани, як місті обласного значення, Бережанському, Козівському та Підгаєцькому районах. З метою оптимізації видатків Фонду в листопаді поточного року ліквідовано робочі місця спеціалістів відділення в смт. Козова та м. Підгайці, а в грудні- скорочено їх чисельності на 50 відсотків.

Незважаючи на певні труднощі, пов’язані з реорганізацією, відділенням повністю забезпечено соціальний захист працюючих громадян у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, вагітністю та пологами, від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, охорони їх життя та здоров’я. Виплати застрахованим особам проведено в повному обсязі та у встановлені терміни.

У 2017 році у 224 страхувальників, яких обслуговує відділення,  зафіксовано 3615 страхових випадків, в результаті яких більше 1 тис. працівників  впродовж 64017 днів перебували на стаціонарному та амбулаторному лікуванні. Для компенсації втраченого ними в результаті хвороби заробітку до відділення від роботодавців надійшло 1170 заяв-розрахунків на здійснення фінансування. Сума виплаченої допомоги по тимчасовій непрацездатності склала 4058 тис. грн., допомоги по вагітності та пологах 3593 тис. грн., допомоги по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворою дитиною або членом сім’ї 70 тис. грн.., допомоги на поховання склала 54  тис. грн.

Із початку року потерпілим на виробництві виплачено 2226,6 тис. грн.. щомісячних виплат. Окрім того, відповідно до індивідуальних програм реабілітацій інваліда  забезпечено виплати на на спеціальний медичний догляд, постійний сторонній догляд та побутове обслуговування   на суму 200,9 тис. грн..,на придбання протезно – ортопедичних виробів витрачено 120,8 тис. грн.., на придбання інвалідних колясок витрачено 68,9 тис. грн.. На лікарські засоби та вироби медичного призначення витрачено 23,8 тис. грн.., на виплату лікарняних потерпілим на виробництві витрачено 14,9 тис. грн.., лікування потерпілих – 30,5 тис. грн. У 2017 році для потерпілих на виробництві Фонд придбав 3 путівки на санаторно - курортне лікування потерпілим на виробництві, в тому числі 1 із супроводом.

Починаючи із січня 2018 року вступає в дію Постанова правління Фонду відповідно до якої розширюються можливості оздоровлення та реабілітації, застрахованих осіб, які мають право на  безкоштовне лікування в реабілітаційних закладах санаторіїв згідно висновку ЛКК.

Робота Фонду соціального страхування тісно пов’язана із роботою страхувальників по забезпеченні ними належних умов праці для своїх працівників, своєчасне проведення інструктажів із охорони праці, проведення інших заходів спрямованих на упередження нещасних випадків чи хвороби працівників. Керівники підприємств та організацій повинні пам’ятати і про тих, які отримали травми на виробництві раніше і в даний час не перебувають у штаті організації. Адже в даний час матеріальна підтримка, вирішення соціально – побутових умов, а деколи і просте спілкування вкрай важливі для людей із обмеженими можливостями.

Протягом року працівниками відділення проводилась робота спрямована на профілактику нещасних випадків, створення належних умов праці для працівників. Зокрема, в районах проведено заходи до Всесвітнього Дня охорони праці, в рамках якого було проведено широку масово – роз’яснювальну роботу в тому числі в освітянських закладах районів та м. Бережани. В травні 2017 року потерпілі на виробництві взяли участь у спартакіаді «Сила духу», ряд заходів було проведено і в рамках всесвітнього Дня інваліда.

У зв’язку із тим Бережанське відділення Фонду висловлює слова вдячності всім керівникам підприємств та організацій за підтримку потерпілих на виробництві. Хочеться особливо відмітити керівників Підвисоцького заводу будматеріалів, Бережанського ЛМГ, МПП«Джерела», ПП «Млин», приватних підприємців Пастух В.Є, Біла О.Р., Кріль Т.І, Лужецький А.І. та інших за матеріальну підтримку починань роботи Фонду спрямовану на матеріальну підтримку потерпілих на виробництві.

На фото – вручення коляски потерпілому на виробництві.

 

В. о. начальника відділення                                                                                                   М.Ф. Хлопась
 

Анонси подій

Актуальна тема