Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну16 днів проти насильства

01 грудня 2017 року в рамках проведення акції «16 днів проти насильства» головним спеціалістом відділу освіти Бережанської районної державної адміністрації Ольгою Паньків проведено лекцію-бесіду на тему «Насильство в сучасному світі» із учнями старших класів Вербівського НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів - ДНЗ» Бережанського району. Під час бесіди зазначалося, що проблема насильства в родині стоїть досить гостро. Її небезпечність полягає в тому, що прояви жорстокості та насильства в сім’ї не лише руйнують гармонію родинних стосунків, а й виступають передумовою злочинності в суспільстві загалом. Особливо кричущою ця проблема є тому, що від неї страждають діти. Діти не лише спостерігають за насильством у своїй сім’ї, а й дуже часто самі є жертвами такого насильства з боку батьків та інших членів сім’ї. Дуже часто у майбутньому вони переносять цей негативний досвід у власне життя.

01 грудня День боротьби зі СНІДом
СНІД – одна з найважливіших і трагічних проблем, що виникла перед людством наприкінці ХХ сторіччя. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) офіційно зареєструвала понад 35 мільйонів ВІЛ-інфікованих та 30 мільйонів померлих, та ми, як і багато років тому, не хочемо всерйоз сприймати факт, що живемо в світі, в якому існує вірус імунодефіциту людини. Не хочемо вірити, що проблема СНІДу і його наслідків безпосередньо стосується кожного. 
01 грудня є Днем боротьби зі СНІДом, а в останні роки його перейменовано в "Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-інфікованими".
В Україні, як і в інших країнах світу, цей день покликаний привернути увагу людей до існуючої проблеми. Україна, де показник поширення ВІЛ складає 1,4%, залишається найуразливішою країною в Європі. Епідемія в нашій країні, що розвивається під впливом практики вживання ін’єкційних наркотиків і незахищеного сексу, не має ознак зменшення. Щорічно кількість нових зареєстрованих випадків ВІЛ продовжує зростати.
Також у цей день - Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-інфікованими - Ольга Паньків провела роз’яснювальну роботу на цю тему у формі тренінгу із учнями старших класів Вербівського НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів - ДНЗ».
 

Анонси подій

Актуальна тема