Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

01 грудня День боротьби зі СНІДом


01 грудня День боротьби зі СНІДом

СНІД – одна з найважливіших і трагічних проблем, що виникла перед людством наприкінці ХХ сторіччя. Суть цієї проблеми не лише в тому, що в наш час мільйони людей інфіковані на СНІД – це значна економічна проблема, оскільки утримання та лікування хворих, розробка та виробництво діагностичних та лікарських засобів вже зараз коштують мільярди, але і в тому , що до цього часу немає радикального методу лікування та профілактики цієї інфекції яка викликає смерть хворих протягом кількох місяців чи років. Наразі, Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) офіційно зареєструвала понад 35 мільйонів ВІЛ-інфікованих та 30 мільйонів померлих та ми, як і багато років тому, не хочемо всерйоз сприймати факт, що живемо в світі, в якому існує вірус імунодефіциту людини. Не хочемо вірити, що проблема СНІДу і його наслідків безпосередньо стосується кожного.

 01 грудня є Днем боротьби зі СНІДом, а в остані роки його перейменовано в "Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-інфікованими".

В Україні, як і в іншх країнах світу, цей день покликаний привернути увагу людей до існуючої проблеми. Україна, де показник поширення ВІЛ складає 1,4%, залишається найуразливішою країною в Європі. Епідемія в нашій країні, що розвивається під впливом практики вживання ін’єкційних наркотиків і незахищеного сексу, не має ознак зменшення. Щорічно кількість нових зареєстрованих випадків ВІЛ продовжує зростати.

       При вихованні молодого покоління, пріоритетним напрямком є збереження життя та здоров’я людини. Позитивного результату можливо досягнути при проведенні роз’яснювальної роботи, яка проводилась у вигляді тренінгу головним спеціалістом відділу освіти Бережанської районної державної адміністрації  із учнями старших класів Вербівського НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів - ДНЗ».

 
 

Анонси подій

Актуальна тема