Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуОСВІТА СЬОГОДНІ

         Світовий досвід останніх років дещо змінив уявлення про можливі шляхи розвитку людства. Якщо раніше вважалося, що провідна роль в економічному розвитку держав належить природним ресурсам, то тепер пріоритетним є інтелектуальний потенціал нації.

         Україна традиційно характеризувалася значним інтелектуальним потенціалом. Щорічні українські конкурси  показали, що в нашій державі є винаходи, які можуть бути основою найсучасніших технологій і приносити державі значні прибутки.  Найбільший скарб країни – це її люди. Яким виросте молоде покоління, такою буде наша держава.

         Відділом освіти Бережанської райдержадміністрації розроблено районний план заходів, спрямованих на забезпечення кожній дитині гідних умов для повноцінного і всебічного творчого та культурно-освітнього розвитку, уваги та підтримку від органів місцевої влади та самоврядування, педагогічних колективів.

  Діти - наш найдорожчий скарб, майбутнє та надія  країни.  Ми  несемо  велику  відповідальність за дітей, їх безтурботне дитинство і щасливе завтра. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними.

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема