Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Бережанське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області інформує


 Світлина від Фонд соціального страхування України.

 


0Бережанське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області інформує.

 

0Бережанське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області обслуговує страхувальників та застрахованих осіб  Бережанського, Підгаєцького та Козівського районів. На сьогоднішній день на обліку відділення перебуває 5189 страхувальники, з яких 1677 є юридичними особами. Крім цього, відділення працює із потерпілими на виробництві. Станом на 1 жовтня поточного року на обліку у відділенні перебувають 6 інвалідів першої групи (з них 4 - жителі Бережанського району), 13 інвілідів 2 групи (з них 6 - жителі Бережанського району), 72 інваліди 3 групи ( з них 32 -жителі Бережанського району); 59 потерпілих на виробництві, яким визначено ступінь втрати працездатності без становлення групи інвалідності. Також, відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 року № 1105-ХІV, у відділенні з початку року отримали виплати 18 членів сімей утриманців, які загинули на виробництві  та 6 чоловік потерпілих на виробництві, які тимчасово переміщені із зони АТО.

За 9-ть місяців поточного року спеціалістами  опрацьовано  987  заявок страхувальників  на отримання матеріального забезпечення, в результаті чого, послуги, передбачені чинним законодавством, надано 214 суб»єктам господарювання.  За рахунок коштів Фонду   виплачено 3,0 млн. грн. допомоги по тимчасовій непрацездатеності, 2,8 млн. грн. допомоги по вагітності та пологах, 15 тис. грн. допомоги на поховання. Матеріальне забезпечення отримали 2397 застрахованих осіб, які близько 49 тис. днів перебували на стаціонарному та амбулаторному  лікуванні.

З початку року потерпілим на виробництві виплачено 1,8 млн. грн. щомісячних виплат.  Крім того, відповідно до індивідуальних програм реабілітації потерпілих на виробництві забезпечено виплати на спеціальний медичний догляд, постійний сторонній догляд та побутове обслуговування  на суму  147,6 тис. грн., виплачена одноразова допомога в разі стійкої втрати працездатності в сумі 5,4 тис. грн., страхові виплати особам, які мають на це право в разі втрати страхувальника становлять 116,3 тис. грн., витрати на лікування потерпілих на виробництві та їх медичну реабілітацію - 30,5 тис. грн., витрати на технічні та інші засоби реабілітації - 42,1 тис. грн., виртати на слухові апарати, придбання окулярів - 3,1 тис. грн., витрати на лікарські засоби та вироби медичного призначення - 18 тис. грн. .Десятьом  потерпілим видано направлення    на забезпечення протезно –ортопедичними виробами, одному  придбано окуляри,  тром  до кінця року планується  придбати інвілідні коляски.

  В загальному підсумку на дані цілі витрачено 7,8 млн.грн. Фінансування страхувальників, інвалідів та осіб, які отримали травми на виробництві, забезпечення їх необхідними засобами реабілітації та медичним інвентарем проводилося  в терміни передбачені чинним законодавством.

          Одним із пріоритетних напрямків роботи відділення залишається робота по профілактиці виробничого травматизму. В даному напрямку надіємось на тісну співпрацю із роботодавцями, які несуть відповідальність за створення належних умов праці, дотримання техніки безпеки та режиму охорони праці. Адже випадки травм на виробництві обходяться для суспільства дуже дорого.

 На жаль є і сумна статистика: з початку року на території 3-х районів, де здійснює діяльність відділення,  зафіксовано 2 нещасних випадки на виробництві, в тому числі і смерть людини повязана із травмою на виробництві.

Хочу нагадати, що у з»язку із змінами в законодавстві, Фонд не фінансує видатків на санаторно-курортне лікування та дитяче оздоровлення. Разом з тим, за застрахованими особами залишається право на лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених ними захворювань та травм. Реабілітаційні путівки видаються  лікувально-профілактичними закладами застрахованим особам  безкоштовно, згідно з висновком відбіркової комісії лікувального закладу, терміном на 24 дні. Професійна відпустка під час перебування на реабілітації не потрібна, а застраховані особи отримують допомогу по тимчасовій непрацездатності.

        Путівки на санітарно – курортне лікування видаються також            інвалідам. З початку року своїм правом на оздоровлення скористалися троє інвалідів,  в тому  числі      один  із супроводом.

        У всіх структурних підрозділах Фонду працюють телефонні «Гарячі лінії».  У виконавчу дирекцію Фонду у м. Київ зацікавлені особи можуть телефонувати за номером  0-800-501-892, в управління  виконавчої дирекції Фонду м.Тернопіль- за номером 0352-52-72-21. За даними телефонами  громадяни можуть отримати відповіді на свої запитання, надати пропозиції щодо покращення роботи Фонду, а також повідомити про можливі зловживання його посадовими особами.

         Безпосередньо у відділення виконавчої дирекції Фонду можна телефонувати  за номерами: м. Бережани - 0248-21874 та 0248-22299, у смт.Козова - 0247-22738, у м.Підгайці -0242-21930. Крім цього, спеціалістами Фонду, відповідно до затверджених графіків, проводиться особистий прийом громадян.

 

 

            Начальник відділення                                      М.Ф.Хлопась

       

 
 

Анонси подій

Актуальна тема