Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну 

Перший етап змагань п’ятої  Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві

 

Одним із пріоритетів роботи Фонду у випадку отримання людиною праці травми на виробництві – є їхня реабілітація та повернення до повноцінного життя. Сприяє цьому розкриття різносторонніх талантів людей із категорії потерпілих на виробництві у неформальному спілкуванні. І одним із напрямків такого відновлення потерпілих на виробництві є заняття спортом та спортивні змагання.

Як засвідчила практика, саме спортивні змагання людей часто із обмеженими можливостями дають змогу змінити їхнє життя на краще, сприяють народженню впевненості у свої сили. Саме така ідея була закладена  виконавчою дирекцією Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України – коли в 2013 році започаткувала Всеукраїнську спартакіаду серед інвалідів праці «Сила духу». 

В цьому році 25 травня в спортивному комплексі Тернопільського національного економічного університету (ТНЕУ) відбувся перший етап змагань п’ятої  Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві у Тернопільській області, де прийняло участь біля 80 учасників.

В Бережанському відділенні на виконання  плану організаційних заходів  з підготовки  та проведення у 2017 році першого етапу та фінальних змагань п’ятої  Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці « Сила духу» була сформована  команда в кількості десяти чоловік . Представники команди приймали участь у таких видах спорту, як армспорт, гирьовий спорт, шахи,  настільний теніс, дартс та бомбаскет.

За обєднану команду Бережанського, Зборівського та Козівського районів в складі 11 спортсменів - аматорів виступали Маліцький Ярослав Григорович  (шахмати),Чіх Михайло Іванович , Федчишин Петро Григорович та Божемський Микола Степанович (армспорт), Віш Зеновій Львович , Божемський Микола Степанович (гирьовий спорт), Мартинюк Юрій Володимирович та Чижевська Оксана Степанівна (бомбаскет), Грицишин Ігор Іванович(теніс), Корчук Іван Васильович  (дартс)

Слід відмітити, що в цілому команда виступила досить успішно. Зокрема команда району впевнено третій рік поспіль завоювала перше місце із гирьового спорту. Зокрема слід відмітити Миколу Божемського з Козівщини, який у ваговій категорії до 70 кг. зайняв перше місце, такий же успіх приніс виступ Зелінського Андрія із Зборівського району в категорії до 90 кг., а Зіновій Віш із с. Комарівка Бережанського району в цій же категорії зайняв  друге місце. Успішними були виступи і в такій дисципліні, як  армспорт – друге загальнокомандне місце як дартс – третє загальнокомандне місце. Успішним слід вважати і виступ учасника в грі з шахів- друге місце. Інші учасники теж внесли свій посильний доробок у здобуток команди, який вилився в загальнокомандне  третє місці серед відділень області. 

Дуже влучно у привітальному слові про учасників змагань висловилися начальник управління  Фонду соціального страхування в Тернопільській області Федір Бортняк та інші гості та запрошені, які зокрема зазначили, що багато наших підопічних пережили життєві трагедії, але незважаючи на те, вони навчились реалізовувати свій потенціал, щоденним життям, успіхами та досягненнями переконливо доводять, що сила духу перемагає будь-які негаразди.

Ця подія засвідчила ,воістину ,непідробне  окрилення духу їх учасників, фізичну впевненість  та морально – психологічну  стійкість , всесторонність  їхнього буття та діяльності.

Із кращих учасників змагань буде сформовано команду, яка представлятиме  Тернопільську область на Всеукраїнських змаганнях у червні поточного року.

Об’єднана команда Бережанського відділення висловлює подяку Голові Бережанської РДА Володимиру Михайловичу  Петровському, начальнику відділу освіти Бережанської РДА Бабій Наталаї Миколаївні , начальнику Бережанського ЛМГ Левчуку Олександру Петровичу, директору Бережанської ЗОШ №1 Ганич Ользі Миколаївні, директору ТзОВ «Успіх» Ткач Михайлу Богдановичу та всім небайдужим за допомогу в організації та виїзду команди на змагання.

 

 

В. о. начальника відділення                                       С.М. ШТОГРИН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема