Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуСемінар-практикум вихователів НВК та вчителів початкових класів

Бережанського району

24 лютого 2017року на базі Рекшинського НВК «ЗНЗ І-ІІІст. - ДНЗ» проведено районний семінар-практикум вихователів НВК та вчителів початкових класів Бережанського  району на тему «Дотримання принципу наступності між ДНЗ і початковою освітою на засадах особистісно-орієнтованого навчання і виховання».

Директор  Рекшинського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ» Заяць О.М. ознайомила учасників семінару із школою. Про наступність, перспективність та спадкоємність у реалізації Державних стандартів дошкільної і початкової освіти розповіла методист РМК Фанига Л.Я.  У рамках семінару-практикуму презентовано досвід роботи заступника з навчально-виховної роботи з теми «Структурування і планування роботи з дотриманням принципу наступності між ДНЗ і початковою освітою на засадах особистісно-орієнтованого навчання і виховання» Мицько Л.В., проведено панораму відкритих уроків у початкових класах (2 клас вчитель Околіта Л.Е, 3 клас вчитель Кінаш Н.П.)  і заняття  в ДНЗ (вихователь Гиса Л.В.).

Схвальні відгуки  отримав   виховний захід «Чому радіють діти ?» (вчитель Мазіковська І.І.) та заняття з елементами тренінгу «Об’єднаймося заради дітей» (психолог Федишин М.М.)., у якому активну участь взяли  всі учасники  семінару-практикуму.

Учасники семінару оглянули дошкільний підрозділ і  навчальні кабінети початкової ланки, тематичні куточки та  переконалися у тому, що дирекція школи спільно з педагогічним та батьківським колективами проводить велику роботу з оновлення,  модернізації та збереження  матеріально-технічного, навчально-методичного забезпечення навчальних кабінетів, змістовного, естетичного оформлення коридорів, тематичних залів та  куточків. У школі створено сприятливе розвивальне, навчальне та культурно-просвітницьке середовище  для забезпечення   якісної організації навчально-виховного процесу,  розвитку закладу.

Районний семінар було проведено на високому організаційному, науково-методичному  рівнях. Захід  носив навчальний та  практичний характер. Результати семінару, відгуки його учасників, спілкування з заступником директора школи, педагогічним колективом, учнями підтвердили високий рівень управлінської діяльності, компетентний, творчий  підхід при підготовці до семінару директора Рекшинського  НВК «ЗОШ І- ІІІст. –ДНЗ» Заяць Оксани Михайлівни.

Тільки за умови забезпечення тісних контактів між дошкільним закладом та школою, здійснення правильного контролю, використання різних його форм повністю залежить успіх вирішення проблеми підготовки дитини до школи.

Усім  побажали здоров’я, мирного неба, плідної співпраці та великих звершень.

 

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема