Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуСпільна робота щодо  виявлення, ідентифікації та надання  допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми

Сьогодні, 22 лютого 2017 року, у Бережанській районній державної адміністрації  відбувся одноденний семінар - тренінг для представників державних структур району. Захід відбувся завдяки Міжнародній організації з міграції, Агенції міжнародного розвитку США та уряду Канади.  Тема тренінг-семінару «Підвищення обізнаності щодо питань ідентифікації, перенаправлення та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми в Бережанському районі». Навчання відбулося завдяки відповідальній роботі навченого тренера, співробітника головного спеціаліста відділу освіти Бережанської районної державної адміністрації ПАНЬКІВ Ольги Михайлівни, яка попередньо пройшла тренінг для тренерів, засвоїла методику проведення тренінгу та набула  основних тренерських навичок.

            Під час семінару-тренінгу  роботи достатньо уваги було приділено усвідомленню важливості подальшої роботи у сфері виявлення та надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми, в тому числі дітям. Учасники мали можливість  підвищити власну обізнаність щодо механізму роботи Національного  механізму  взаємодії суб’єктів, а також засвоїти методи та критерії. Це в кінцевому результаті сприятиме збільшенню кількості звернень щодо отримання статусу особи потерпілої у торгівлі людьми та підвищенню обізнаності як представників органів місцевого самоврядування так і ПТЛ, про можливість отримання допомоги в рамках Національного механізму взаємодії.

 Для кращого засвоєння матеріалу, на тренінгу приділено час поняттю торгівлі людьми, основним дефініціям, розглянуто причини та наслідки торгівлі людьми та нормативно-правову базу з протидії торгівлі людьми, висвітлено інформацію щодо сучасного стану торгівлі людьми. Теоретичні  модулі стосувалися проблеми торгівлі та основних складових роботи Національного механізму взаємодії суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми. Основну увагу було приділено знанням  стосовно виявлення, ідентифікації, процесу отримання статусу, перенаправлення особи ПТЛ та особливостям надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми. Учасниками тренінгу стали:

-         заступник голови районної державної адміністрації - Гринкевич Ігор Миронович;

-         працівники відділу освіти районної державної адміністрації;

-          працівники служби у справах дітей районної державної адміністрації;

-         працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

-         працівники районного центру зайнятості;

-         працівники управління соціального захисту та заступники і психологи навчальних закладів І-ІІІ ступенів навчання району;

-         працівники Бережанської міської ради.

Учасники  підкреслили, що участь в даному заході додала натхнення для подальшої діяльності  що стосується  виявлення, ідентифікації, перенаправлення та надання допомоги особам постраждалим від торгівлі людьми.
 

Анонси подій

Актуальна тема