Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну 

В БЕРЕЖАНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ пройшло навчання з охорони праці з працівниками

7 лютого 2017 року у ДП «Бережанське лісомисливське господарство» проведено навчання з охорони праці з працівниками підприємства та семінар-нараду з охорони праці та промислової безпеки для лісничих, лісорубів, майстрів лісу. Тема семінару – «Безпечне проведення лісосічних робіт та організації безпечних умов праці».

У навчанні взяли участь представники Управління Держпраці в Тернопільській області  та відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві  та професійних захворювань України в Бережанському районі

Начальник відділу Управління Держпраці в Тернопільській області Петро Гичка проаналізував нещасні випадки, які мали місце в області в минулому році та причини, що призвели до трагедії на робочому місці. Петро Гичка поінформував присутніх про першочергові завдання щодо дотримання законодавства про працю, охорону праці та промислову безпеку. Особливо наголосив на важливості проведення інструктажів з охорони праці, атестації робочих місць, створенні належних санітарно-гігієнічних умов для працівників ДП «Бережанське лісомисливське господарство».

Страховий експерт з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві  в Бережанському районі Малінський В.Я. детально зупинився в своєму виступі на етапах розслідування нещасного випадку, розповів про роботу структури виконавчої дирекції Фонду в районі у 2016 році., повідомив присутнім на навчанні про основні види страхових виплат, які передбаченні законодавством при настанні нещасного випадку на виробництві, медико-соціальну реабілітацію та загалом про соціальний захист потерпілих на виробництві.

Після семінар-наради відбулася зустріч з головним спеціалістом відділу використання лісових ресурсів та охорони праці Управління використання лісових ресурсів та науки Держлісагентства Андрієм Мусійовським та з керівництвом ДП «Бережанське лісомисливське господарство», де обговорили механізми співпраці та взаємодії.

На семінар-нараді в Бережанському лісгоспі обговорили питання безпечного проведення лісосічних робіт

ДОВІДКА

ДП«Бережанське лісомисливське господарство» створено 1940 року. До складу господарства входить вісім лісництв: Бережанське, Завалівське, Козівське, Конюхівське, Литвинівське, Нараївське, Підгаєцьке, Урманське загальною площею 29665 га.

Фото Управління Держпраці у Тернопільській області.

Фото Управління Держпраці у Тернопільській області.Фото Управління Держпраці у Тернопільській області.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема