Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПрофілактика – кращий спосіб попередження негативних

явищ в учнівському середовищі

 

       У вівторок, 07 лютого, з метою підвищення рівня поінформованості підлітків про проблеми пов’язані з наркоманією, алкоголізмом та тютюнопалінням, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із представниками благодійної організації «Християнський центр милосердя» для учнів Потуторської загальноосвітньої школи I- III ступенів проведено відео лекторій «Правда про наркотики».

     Метою даного заходу було попередження підростаючого покоління про негативний вплив на організм людини наркотиків та наслідки, які виникають після їхнього приймання. Усі присутні брали активну участь у обговорені даної теми.

     На завершення зустрічі, представники благодійної організації «Християнський центр милосердя» наголосили учням про те, що долати негативні явища  набагато простіше, коли є  підтримка з боку рідних людей та справжніх друзів.

C:Documents and SettingsAdministratorСтільницяФото_завантажені_AirDroidPhoto0083.jpgC:Documents and SettingsAdministratorСтільницяФото_завантажені_AirDroidPhoto0085.jpg

C:Documents and SettingsAdministratorСтільницяФото_завантажені_AirDroidPhoto0086.jpgC:Documents and SettingsAdministratorСтільницяФото_завантажені_AirDroidPhoto0087.jpg

C:Documents and SettingsAdministratorСтільницяФото_завантажені_AirDroidPhoto0088.jpg

 
 

Анонси подій

Актуальна тема