Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуБережанська районна державна адміністрація, відповідно до статті 12 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статей 22, 23,30 Закону України “Про державну службу”,  постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби” повторно оголошує конкурс на зайняття вакантної посади  головного економіста відділу бухгалтерського обліку, доходів та економічного аналізу фінансового управління районної державної адміністрації, на час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку  основного працівника.

Посадовий оклад – 3085,00 грн.

Вимоги до кандидата:

вища освіта ступеня молодшого бакалавра, бакалавра  або спеціаліста за напрямком підготовки  «економіка», «облік і аудит»

вільне володіння державною мовою

Необхідні документи: копія паспорта громадянина України; письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби (за формою згідно з додатком 2 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби), до якої додається резюме у довільній формі; письмова заява, в якій кандидат повідомляє, що до нього (неї) не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки; копія (копії) документа (документів) про освіту; заповнена особова картка встановленого зразка(форма П2-ДС); декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Термін прийняття документів – з 30 січня по 14 лютого 2017 року

Дата і місце проведення конкурсу: 17 лютого 2017 року о 11.00 год Бережанська районна державна адміністрація вул. Шевченка, 15 м. Бережани

Додаткова інформація за телефоном: Гурський Андрій Степанович

Тел. моб. 0672576246 ел. адреса: 1980gur@gmail.com

+
 

Анонси подій

Актуальна тема