Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну 

Щодо Конкурсу міні-грантів УМКА

 

З метою підтримки практичних ідей та ініціатив місцевих громад з вирішення питань зміни клімату, що мають довготривалий вплив, Українська Молодіжна Кліматична Асоціація (УМКА) оголошує конкурс міні-грантів у рамках проекту “Молодь та громадські організації: назустріч сталому розвитку” (далі – Конкурс).

До участі у Конкурсі запрошуються ініціативні групи і зареєстровані громадські організації зі Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Івано-Франківської та Чернівецької областей, які відповідають певним критеріям (додаються).

Основні тематичні пріоритети:

- адаптація до наслідків змін клімату та поглинання парникових газів;

- енергоефективність та енергозбереження;

- освіта в інтересах сталого розвитку, збереження клімату та популяризації енергоефективності, відновлювальних джерел енергії і захисту навколишнього середовища та природних ресурсів.

Міні-гранти надаватимуться у сумі 500-1000 євро на проект. Проекти повинні бути завершеними до 25.12.2016 року.

Для участі у Конкурсі необхідно до 15 серпня 2016 року заповнити он-лайн форму заявки.

Детальнішу інформацію щодо даного Конкурсу можна отримати у додатку та у координатора проекту Бурбило Ірини за електронною поштою: ira.piho@gmail.com.

 

 

 

 

 

Міні-гранти для проектів у сфері змін клімату, енергозбереження та сталого розвитку

 

Українська Молодіжна Кліматична Асоціація (УМКА) оголошує конкурс міні-грантів у рамках проекту «Молодь та громадські організації: назустріч сталому розвитку».

До участі у конкурсі запрошуються ініціативні групи та зареєстровані громадські організації із Львівської, Закарпатської, Тернопільської , Івано-Франківської та Чернівецької областей.

Мета конкурсу: мобілізація активної молоді для вирішення локальних екологічних проблем. Шляхом підвищення обізнаності про проблеми зміни клімату та про рішення у сфері енергоефективності та енергозбереження, неформального навчання молоді  та менторської підтримки лідерів, їх залученості у постановці проблеми будуть кристалізуватись ідеї практичних проектів.

Взяти участь у конкурсі може будь-яка ініціативна група чи зареєстрована громадська організація, яка реалізовує або має ідею практичного проекту, що відповідає таким критеріям:

- Проект безпосередньо зменшує потребу у викопному паливі і знижує викиди парникових газів або сприяє адаптації до змін клімату, поглинанню парникових газів;

- Сприяє підвищенню екологічної свідомості та обізнаності у місцевого населення з питань зміни клімату, енергозбереження чи сталого розвитку;

- Здійснюється силами жителями міста/села для користі інших жителів.

 

Пріоритетними вважатимуться проекти, які:

- вирішують актуальні екологічні проблеми;

- мають конкретний досяжний результат;

- застосовують інноваційні методи та підходи;

- сприяють підвищенню громадської активності та відповідальності у вирішенні проблеми зміни клімату та захисті навколишнього середовища;

- ідея проекту передбачає залучення громади;

- бюджет міні-гранту повністю або частково покриває витрати на реалізацію проекту.

Проекти можуть стартувати з 1 вересня 2016 року (або вже перебувають на конкретній стадії реалізації) та мають бути закінчені не пізніше 25 грудня 2016 р.

Міні-гранти надаватимуться в розмірі еквівалентному сумі 500-1000 євро.

 

Команди-переможці також матимуть можливість пройти 2 навчальні тренінги у вересні, щоб навчитись управлінню проектом, та одна з команд візьме участь у навчальному візиті в Німеччину, де матиме змогу відвідати партнерські НГО та ознайомитись з їхніми проектами. В грудні всі команди будуть запрошені на спільний форум до Києва, де учасники зможуть поділитись своїм досвідом втілення проекту з колегами з Білорусії, Росії та Німеччини, де паралельно здійснюється проект “Молодь та громадські організації: назустріч сталому розвитку”.

Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно написати аплікацію та скласти бюджет проекту, заповнивши ФОРМУ не пізніше 15 серпня 2016 року.

Результати відбору будуть оприлюднені не пізніше 24 серпня.

У разі виникнення запитань щодо умов участі чи заявки, просимо не зволікати і писати координаторці – Бурбило Ірині на електронну скриньку: ira.piho@gmail.com

_______________________

 

Цей конкурс реалізовується в рамках проекту “Молодь та громадські організації: назустріч сталому розвитку”, в партнерстві з громадськими організаціями та рухами - Екоцентр, ДВ НЕЦУ, Екоклуб Рівне, Українська молодіжна кліматична асоціація, за сприяння громадської організації DRA e.V., яка займається підтримкою громадянського суспільства в Східній Європі та Німеччині та за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини.

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема