Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Конкурс на заміщення посад керівників закладів культури


Увага! Конкурс на заміщення посад керівників закладів культури

Відповідно до ст.ст. 211–215 Закону України «Про культуру», ст. 26 Закону України «Про музеї та музейну справу», ст. 24 Закону України «Про бібліотеки та бібліотечну справу», відділ культури, національностей, релігій і туризму Бережанської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення посад керівників закладів культури:

·       директора Бережанського краєзнавчого музею;

·       директора Бережанського районного будинку культури;

·       директора Бережанської централізованої бібліотечної системи.

Вимоги до претендентів:

вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою, здатність за діловими й моральними рисами, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Перелік документів:

-  заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копія документа, що посвідчує особу (паспорта),

- копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми;

- програми розвитку відповідних закладів культури на один і пять років.

Особа, яка хоче взяти участь у конкурсі, може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Зазначені документи приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 47501, м. Бережани, вул. Шевченка, 15, каб. 43 та на електронну пошту: kultrdaber@ukr.net. Інша інформація щодо умов проведення конкурсу, основних функціональних обовязків, розміру та умов оплати праці надається за місцем подання документів або за телефоном: 2-13-93.

Кандидата на посаду керівника закладу визначає конкурсна комісія за результатами відкритого публічного конкурсного відбору, обов’язковою умовою якого є публічна презентація кандидатами на посаду керівника закладу проектів програм розвитку закладу на один і п’ять років.

Конкурсна комісія складається з дев’яти членів. По три кандидатури до складу конкурсних комісій подають члени трудових колективів відповідних закладів культури, громадські організації, що здійснюють діяльність у сфері культури відповідного функціонального спрямування, та відділ культури, національностей, релігій і туризму Бережанської районної державної адміністрації. Формування персонального складу конкурсних комісій триватиме  протягом 30 днів з дня опублікування оголошення.  Конкурсні комісії проводитимуть перше засідання через 10 днів після закінчення строку приймання документів. На другому засіданні конкурсні комісії проводитимуть співбесіди з кандидатами, під час яких заслуховуватимуться публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури.Дивіться також

 

Анонси подій

Актуальна тема