Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

15.06.2016 Оголошення про зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам


Оголошення

про зміни щодо виплати пенсій

внутрішньо переміщеним особам

            У зв'язку із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 14.03.2016 №167 до постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 №637 “Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам”, виплата призначених внутрішньо переміщеним особам пенсій, соціальних допомог, компенсацій, тощо, які виплачуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів починаючи з 01.07.2016 буде здійснюватися виключно через ПАТ “Державний ощадний банк України”.

       Для ідентифікації одержувачів пенсії — переселенців та забезпечення виплати їм пенсії здійснюється емісія платіжних карток, які одночасно є пенсійними посвідченнями, із зазначенням на них графічної та електронної інформації про власника та його електронного та цифрового підпису. Строк дії карток, які одночасно є пенсійним посвідченням, встановлюється до трьох років за умови проходження фізичної ідентифікації клієнта Ощадбанку перші 2 рази кожні шість місяців, у подальшому — кожні 12 місяців. Після завершення строку дії картки вона перевипускається за рахунок банку.

      Одержувачам пенсії, які є внутрішньо переміщеними особами, необхідно звернутися до органів Пенсійного фонду за місцем перебування таких осіб на обліку, за зміною пенсійних посвідченнь на платіжні картки, які одночасно є пенсійними посвідченнями.

 

      За детальною інформацією просимо звертатися в Бережанське об'єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області за адресою: м. Бережани, вул. Шевченка, 13 А

та в м. Підгайці, вул. Шевченка, 20

    
 

Анонси подій

Актуальна тема