Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Звіт Бережанського районного центру соціальних служб для сім’ї за 2015 рік


Звіт Бережанського районного центру соціальних служб для сімї за 2015 рік

    Щороку виникають усе нові і масштабніші проекти як і з впровадження нових підходів до розв'язання соціальних проблем з використанням теорій і методів соціальної роботи, так і для підготовки та перепідготовки соціальних працівників.

     В рамках реалізації програми «Соціальна підтримка сім’ї до 2016 року» протягом 2015 року центром організовано та проведено наступні заходи: 05.03.2015 року проведено захід «Даруймо радість дітям» для 60 дітей     дошкільного та молодшого шкільного віку, батьки яких є  учасниками  АТО. При сприянні центру  6 дітей цієї ж категорії мали змогу оздоровитись за кордоном.

   22.04.2015 року 15 дітей учасників АТО взяли участь у обласній благодійній акції  «Великдень іде» м. Тернопіль.

  15.05.2015 року для 15  матерів учасників АТО проведено святковий захід        «Мамо, нехай святиться ім'я твоє».

  18.12.2015 року проведено святковий захід «Миколай іде», 127 дітей отримали солодкі подарунки та іграшки з нагоди свята.

   В рамках реалізації програми «Молодь Бережанщини» на 2011-2015 роки»метою пропагування здорового способу життя, профілактики негативних  тенденцій у молодіжному середовищі центром організовано та проведено:

- Спільно з благодійною організацією «Християнський центр милосердя»

відеолекторії «Правда про тютюн, алкоголь, наркотики» (75 осіб); (профілактичні ігри «Фотофішка», «Володар кілець» (69 осіб);

- бесіди та відео лекторії «Що я знаю про туберкульоз» (88 осіб);

для старшокласників школи – інтернату профілактичну конкурсну програму «Обери життя».

Під час проведення інформаційних майданчиків «БРЦСССДМ інформує…» розповсюджено 340 шт. листівок з питань профілактики алкоголізму та тютюнопаління.

      Протягом 2015 року спеціалістами центру соціальних служб для сім’ї, дітей     та молоді  530 особам надано соціальні послуги. 86 сімей в яких виховується 114 дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах було охоплено соціальними послугами за карткою отримувача послуг (згідно результатів здійснення акту оцінки потреб дитини та її сім’ї).

      Протягом звітного року здійснено 50 обстежень сімей, щодо цільового використання грошей при народженні дитини. Поновлено банк даних сімей учасників АТО в якому налічувалась 71 сімя. В подальшому дані постійно поновлюються.

   На соціальному супроводі центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом 2015 року перебувало 8 прийомних сімей та 1 Дитячий Будинок сімейного типу.

    Протягом 2015 року на обліку перебувало 6 сімей, де виховується 23 дитини, в яких існує загроза відібрання дитини. Проте в результаті надання соціальних послуг в 5 сімях діти залишились у сімї(це 19 дітей).

    Протягом звітного періоду послуги надавались 3 неповнолітнім, які перебували у конфлікті з законом та 15 молодим особам до 35 років. Всього за звітний  молодим громадянам даної категорії було надано 72 соціальні послуги.      

     Система надання соціальних послуг на Україні у сучасних умовах постійно потребує до себе уваги з боку держави та суспільства. Зміни в Україні у останні роки призвели до сильного погіршення умов життя населення, тому потреба у ефективній роботі системи соціального захисту постає перед нами як ніколи .

 

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема