Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуВідповідно до ст. 15 Закону України «Про державну службу» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця – головного спеціаліста-інспектора відділу культури, національностей, релігій і туризму Бережанської районної державної адміністрації (посадовий оклад - 1723 грн).

Вимоги до кандидатів – вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом у державній службі на керівних посадах не менше 3-х років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах економіки не менше 5 років.

Інша інформація щодо основних функціональних обовязків, розміру та умов оплати праці надається за місцем подання документів.

Необхідні документи (заяву про участь у конкурсі, заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4x6 см, копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку, декларацію про майно, доходи та видатки і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік, копію 1,2,11 сторінок паспорта громадянина України, медичну довідку №133-о, затверджену МОЗ України) протягом 30 (тридцяти) календарних днів  з дня опублікування оголошення в газеті «Бережанське віче» подавати у районну державну адміністрацію за адресою: м. Бережани, вул. Шевченка 15, кабінет 37 (сектор кадрової роботи апарату районної державної адміністрації).

 

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема