Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

ПІДСТАВ ПЛЕЧЕ ПІД ХРЕСТ НА ЛИСОНІ


 ПІДСТАВ ПЛЕЧЕ ПІД ХРЕСТ НА ЛИСОНІ

Гора Лисоня, яка знаходиться поблизу Бережан, відома не лише в Україні, а й за її межами, як місце героїчної битви Українських Січових Стрільців із російськими військами в 1916 році. Лисоня – одна з визначних святинь, що нагадує про одвічне прагнення нашого народу мати незалежну державу, бути вільними і щасливими в ній. Навіть після Другої світової війни, коли більшовицька влада жорстоко утверджувала свої “червоні” закони, біля Лисоні були боївки ОУН-УПА, не стихало націоналістичне підпілля.

28 серпня цього року, у Велике християнське свято – Успіння Пресвятої Богородиці – відбудеться ХІ регіональний фестиваль стрілецької та повстанської пісні “Дзвони Лисоні”. У 2016 році вперше 100 – річчя подвигу Січових Стрільців на горі Лисоні відзначатимуть на державному рівні (Постанова Верховної Ради України від 02.02.2016 року).

 До відзначення цієї знаменної дати потрібно провести великий обсяг робіт, зокрема:  реконструкцію могили та каплички на горі Лисоні, продовжити встановлення чергових стацій «Стрілецька Голгофа – гора Лисоня», як пам'ять про героїзм українських січових стрільців.

Віримо, що спільними зусиллями, при фінансовій підтримці як державних структур, так і комерційних, численних спонсорів, нам вдасться реалізувати задумане і на достойному рівні відзначити 100 – річчя подвигу Січових Стрільців та провести ХІ регіональний фестиваль стрілецької та повстанської пісні “Дзвони Лисоні”.

Підставити своє плече під хрест на Лисоні може кожен, перерахувавши кошти на рахунок (із зазначенням «На Лисоню»):

 

 

 

Укрсиббанк

Найменування юридичної особи

Благодійний фонд «Фонд соціально-економічних та гуманітарних ініціатив Бережанського району «Рідний край»

Код за ЄДРПОУ юридичної ососби

39899408

Валюта рахунку

UAH

№ рахунку

26004571715700

МФО (код банку)

351005

Вид рахунку. Тарифний план

Поточний, Економ

Дата відкриття

29.07. 2015р.

 

 

Телефонидля довідок: 8 (03548) 2-13-93, 2-12-78.

 

 

Оргкомітет
 

Анонси подій

Актуальна тема