Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЩодо грантового конкурсу проектів від Фінського Фонду Місцевого Співробітництва

 

З метою підтримки сильних і активних місцевих (українських) громадських організацій Фінський Фонд Місцевого Співробітництва (LCF) оголошує Конкурс проектних заявок на отримання грантового фінансування (далі – Конкурс).

До участі у даному Конкурсі запрошуються місцеві неурядові організації (НУО), а також можлива участь інших організацій, наукових та дослідницьких інститутів, незалежних ЗМІ та закладів культури.

У 2016 році пріоритетними для фінансування темами є наступні:

- права людини та гендерна рівність, особливо по відношенню до уразливих груп, жінок, молоді та дітей;

- демократія та належне врядування, особливо що стосується підтримки процесу проведення реформ в Україні, верховенство права та боротьба із корупцією;

- охорона навколишнього середовища, особливо що стосується біологічного різноманіття.

Бюджет запропонованого проекту повинен складати від 10 до 50 тис. євро (при перевищенні 20 тис. євро необхідно провести незалежний аудит). Обов’язковими умовами є забезпечення співфінансування зі сторони заявника та якість і відповідність проектної заявки офіційній політиці розвитку Фінляндії (http://formin.finland.fi/public/default.aspx?contentid=328294&nodeid=49312&contentlan=2&culture=en-US).

Вимоги до проектних пропозицій додаються.

Конкурс проводитиметься у два тури. Для участі у Першому турі необхідно до 01 лютого 2016 року надіслати ретельно підготовлену й заповнену аплікаційну заявку англійською мовою (форма додається) на електронну адресу: PYM.KIO@formin.fi (у темі повідомлення вказати “LCF” і назву Вашої організації).

Заявники, обрані у першому турі, повинні надіслати повну проектну заявку (документи, необхідні для надсилання, будуть повідомлені обраним заявникам персонально) до 15 березня 2016 року на електронну адресу: PYM.KIO@formin.fi (у темі повідомлення вказати “LCF” і назву Вашої організації). У разі необрання заявки, заявники будуть повідомлені належним чином.

З детальною інформацією щодо участі у даному Конкурсі можна ознайомитися у додатках, а у випадку виникнення яких-небудь запитань можна звертатися до контактної особи Наталії Голови: natalya.golova@formin.fi.

Просимо розглянути вищенаведену інформацію на засіданнях Груп управління проектами, довести її до відома місцевих неурядових організацій, наукових та дослідницьких інститутів, незалежних ЗМІ та закладів культури, а також розмістити на офіційних веб-сайтах районних державних адміністрацій та Бережанської, Кременецької, Тернопільської і Чортківської міських рад.

 

 

Додаток 1

Додаток 2
 

Анонси подій

Актуальна тема