Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Щодо Конкурсу “Стратегічні плани для об’єднаних тергромад”


 

 

Щодо Конкурсу “Стратегічні плани для об’єднаних тергромад”

 

З метою сприяння вирішенню проблем стратегічного розвитку новоутворених територіальних громад Міжнародний фонд “Відродження” (далі – Фонд) у рамках Програмної ініціативи “Демократична практика” оголошує конкурс “Стратегічні плани для об’єднаних територіальних громад” (далі – Конкурс).

До участі у даному Конкурсі запрошуються громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення та благодійні фонди, які мають:

• статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні;

• принаймні 3-річний досвід активної роботи у сфері стратегічного планування розвитку територій, розвитку місцевого самоврядування та місцевої демократії;

• спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування).

Пріоритетні напрямки проектних пропозицій додаються. Максимальний розмір гранту становить 350 тис. гривень, проте оптимальний рівень фінансування повинен бути у межах 200-280 тис. гривень. Термін реалізації запропонованого проекту – до 12 місяців, планований термін початку реалізації – 01 березня 2016 року.

Для участі у даному Конкурсі необхідно до 15 січня 2016 року зареєструватися на веб-сайті Фонду за допомогою сервісу “Електронний конкурс” у рубриці “Конкурси та гранти” та надіслати заповнену заявку (форма додається) і додатки (перелік додається) на електронну скриньку cs@irf.ua (у рубриці “Тема” електронного листа вказати “Конкурс “Стратегічні плани”).

З детальною інформацією щодо участі у даному Конкурсі можна ознайомитися у додатках, на веб-сайті Фонду (http://www.irf.ua/grants/contests/konkurs_strategichni_plani _dlya_obednanikh_teritorialnikh_gromad/), а також у координаторів Програмної ініціативи Олексія Орловського (e-mail: orlovsky@irf.ua) і Олени Луцишиної (e-mail: lutsishina@irf.ua, cs@irf.ua).

 

 

Додаток
 

Анонси подій

Актуальна тема