Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Одним із основних напрямів соціальної політики є реабілітація інвалідів


«На теперішній час одним із напрямів соціальної політики є реабілітація інвалідів – створення рівних з іншими членами суспільства можливостей для реалізації інвалідами своїх прав та свобод.

Основним завданням відділення виконавчої дирекції Фонду є відновлення здоров'я та працездатності людини у разі настання нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, створення умов для її подальшого повноцінного життя.

Медична реабілітація - комплекс лікувальних заходів, спрямованих на відновлення і розвиток фізіологічних функцій людини з метою забезпечення в подальшому умов для повернення потерпілого до активного самостійного життя.

Соціальна реабілітація - комплекс заходів, спрямованих на відновлення соціального статусу інвалідів та здатності до самостійної суспільної діяльності. Заходи соціальної реабілітації, які забезпечує відділення, включають:

- забезпечення інвалідів автомобілями;

- виплату грошових компенсацій на бензин та на транспортне обслуговування;

- забезпечення технічними засобами реабілітації (протезно-ортопедичні вироби, інвалідні крісла-коляски, палиці, милиці тощо);

Здійснювані Фондом реабілітаційні заходи дають неабиякі результати.

Всі зусилля працівників Фонду спрямовуються  на те, щоб допомога людям з обмеженими можливостями надавалась не лише у вигляді грошових компенсацій. Важливо створити їм умови для повноцінного життя.

Якісно та вчасно проведена реабілітація інвалідів, створення їм належних і повноцінних умов праці та побуту – запорука їх щасливого життя. Тому, спеціалісти відділення виконавчої дирекції Фонду  завжди докладатимуть всіх зусиль для того, щоб потерпілі від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань почували себе надійно захищеними та впевненими у своєму майбутньому».

Так зокрема, відповідно до рішення МСЕК інваліду першої групи Пиж Степану Івановичу  за рахунок коштів Фонду в 2015 році придбано протипролежневий матрац та дві пари ортопедичного взуття , а в 2016 році придбано балканську раму(засіб для можливості без сторонньої допомоги, за допомогою рук пересуватись по ліжку, сідати в інвалідну коляску, тощо)

На Фото працівники відділення Фонду в Бережанському районі в. о. начальника Штогрин С.М. та головний спеціаліст відділення Легета О.М. під час відвідин інваліда 1 групи Пиж С.І.
 

Анонси подій

Актуальна тема