Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про проведення в районі Дня Святого Миколая для дітей воїнів АТО, переміщених зі Сходу та Криму, дітей -сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування


Про проведення в районі  Дня Святого

Миколая для дітей воїнів АТО, переміщених зі Сходу та Криму, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

 

            Цього року, мандруючи Україною, Святий Миколай завітав з подарунками і на Бережанщину.

19 грудня у залі засідань адмінбудинку відбулась благодійна святкова програма «Святий Миколай».

 З’єднавши сили у підготовці та організації до свята «Святий Миколай», служба у справах дітей районної державної адміністрації, відділ освіти, сектор у справах сім’ї, молоді та спорту, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і Бережанська міська громадська організація «Рідне місто» підготували 170 подарунків (солодощі та м’які іграшки) для дітей, батьки яких є учасниками АТО, дітей-переселенців, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,

Організатори свята змогли зібрати достатньо коштів для того, щоб організувати Свято Миколая. Святкове дійство було відкрите вітальним словом голови райдержадміністрації В.М. Петровського та голови районної ради В.Ф. Біликом.

Низький уклін і велике спасибі талановитим педагогам і вихованцям Будинку творчості школяра, які організували чудову концертну програму. Усі присутні – дорослі та діти, були в захваті від майстерного виконання театральних сценок та пісень до Дня Святого Миколая. І вкотре переконались – на Бережанщині підростає молода творча зміна.

Подяка громадській організації «Рідне місто» Завдячуючи їм та усім небайдужим мешканцям Бережанщини, дітям дістались чудові м’які іграшки.

Нехай Святий Миколай пошле усім, хто долучився до підготовки свята всіх небесних благ і довгих, щасливих років життя та мирного неба над головою!

В.о. начальника служби у справах дітей

районної державної адміністрації                                                      С.П. ЗВІРИШИН

 
 

Анонси подій

Актуальна тема