Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну



 Щодо третього грантового конкурсу компанії Монсанто Україна Україна – житниця майбутнього

У рамках Програми соціальних інвестицій “Україна – житниця майбутнього” компанія “Монсанто Україна” оголошує третій грантовий конкурс проектних пропозицій від громадських об’єднань та благодійних організацій з підтримки ініціатив сільських громад, спрямованих на поліпшення життя людей у сільській місцевості шляхом згуртування громад, підвищення громадської свідомості та соціальної активності для вирішення місцевих проблем.

Грантове фінансування надається для реалізації проектів за напрямками:

а) освітні програми для сільської місцевості (підтримка шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів);

б) програми зі сталого розвитку середовища громад (підтримка програм з покращення енергоефективності та доступу до чистої води, підтримка центрів для людей з особливими потребами, забезпечення інших місцевих потреб);

в) розвиток соціального підприємництва за рахунок проведення тренінгових програм та програм професійної освіти.

Проектні пропозиції не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії “Монсанто”. Прогнозована тривалість проектів має становити до 12 місяців. Розмір гранту – від 50 тис. до 200 тис. гривень.

Відбір проектних пропозицій здійснюватиметься у два етапи:

1 етап – учасник надсилає заповнену Аплікаційну анкету №1 (форма додається) з короткою інформацією про проект українською мовою на адресу charity.ukraine@monsanto.com до 24 грудня 2015 року. Результати відбору першого етапу будуть оголошені до 18 січня 2016 року. У разі позитивного рішення, учасник отримає запрошення для участі у другому етапі відбору.

2 етап – учасник-переможець першого етапу надсилає заповнену Аплікаційну анкету №2 (отриману електронною поштою від організатора) з більш детальною інформацією про проект англійською мовою на адресу charity.ukraine@monsanto.com до 21 лютого 2016 року. Остаточне рішення про отримувачів грантів буде оголошено у червні 2016року.

З детальною інформацією щодо участі у даному грантовому конкурсі можна ознайомитися на веб-сайті компанії “Монсанто Україна” (http://www.monsanto.com/global/ua/newsviews/pages/grain-basket-of-the-future-2015.aspx).

Додаток: на 1 арк. в електронному вигляді.

 

 

C:Documents and SettingsjtiroMy Documentsuntitled.bmp
                                  

Програма соціальних інвестицій
Україна – житниця майбутнього

2016

Аплікаційна анкета № 1

Ця стандартна анкета подається заявником для участі в першому турі програми. Будь ласка, не перевищуйте зазначений обсяг слів при заповненні цієї заявки. Анкету слід надіслати на адресу charity.ukraine@monsanto.com до 24 грудня 2015 року.

1.     Назва проекту

 

2.      Населені пункти реалізації проекту (вкажіть також район, область)

 

3.      Короткий опис проекту
(не більше 100 слів)


 

4.      Планована кількість бенефіціарів*

 

5.      Бюджет проекту

(загальна сума, грн.)

 

Запитувана сума гранту (грн.)

 

Додаткові джерела фінансування

(якщо є)

 

6.      Контактна інформація організації

 

Адреса:

Телефон :

 

Адреса  ел. пошти координатора проекту:

 

Юридична назва організації:

 

ПІБ координатора проекту:

 

ПІБ керівника організації

 

Дата  заснування організації

 

Донори та організації, з якими наразі співпрацює організація

 


Я, (
вставте ПІБ координатора проекту), підтверджую достовірність інформації, викладеної у аплікаційній анкеті № 1 та гарантую заповнення аплікаційної анкети № 2 англійською мовою у випадку відбору до другого етапу.

* Бенефіціари — люди які отримують користь від реалізації проекту.




 

Анонси подій

Актуальна тема