Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуНа Тернопільщині за порушення при реалізації алкоголю і тютюну

донараховано понад 4 млн гривень штрафів

 

Фахівці Головного управління ДФС у Тернопільській області з початку року провели 95 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. В ході проведення контрольно-перевірочних заходів виявлено 132 порушення вимог чинного законодавства у сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Зокрема, виявлено 29 фактів роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій; 4 факти торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних  цін, та 5 фактів зберігання алкогольних напоїв у місцях зберігання. не внесених до Єдиного державного реєстру. Встановлено один факт роздрібної торгівлі алкогольними напоями через не зазначений у ліцензії ЕККА та 7 інших порушень. За порушення Закону України від 06.07.95 №265 «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» встановлено 85 порушень.

Анульовано 10 ліцензій за продаж алкоголю особам, які не досягли 18 років, за таке ж порушення 10 ліцензій позбулися реалізатори тютюнових виробів.

Загальна сума застосованих фінансових санкцій до суб’єктів господарювання-порушників законодавства  складає 4 млн 146 тис. гривень. 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема