Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуГрантовий конкурс у рамках Проекту ПРООН/ГЕФ

 

З метою сприяння переходу до ширшого застосування енергоефективних освітлювальних приладів Програма розвитку ООН (ПРООН) та Глобальний екологічний фонд (ГЕФ) оголошують грантовий конкурс проектних пропозицій з формування позитивного ставлення суспільства до енергоефективних джерел світла (далі – Конкурс) у рамках ПроектуТрансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення.

До участі у даному Конкурсі запрошуються неприбуткові організації, які офіційно зареєстровані в Україні та готові до виконання вимог, необхідних для підготовки аплікаційної заявки (додаються). Максимальна сума гранту на один проект не перевищуватиме 150 тис. дол. США.

Для участі у даному Конкурсі необхідно до 02 грудня 2015 року надіслати заявку (додається) в запечатаному конверті на адресу: Представництво ООН в Україні, 01021, Київ, Кловський узвіз, 1, з позначкою “ПРООН/ГЕФ ПМГ “Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення”.

Вичерпну інформацію щодо даного грантового Конкурсу можна отримати у додатку, на веб-сайті ПРООН в Україні (http://www.ua.undp.org/content/ukraine/ uk/home/presscenter/articles/2015/11/19/-1.html), а також в офісі Проекту (e-mail: gefsgpukr@gmail.com).

 

Додаток
 

Анонси подій

Актуальна тема