Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПрограма національних обмінів між регіонами України

 

З метою сприяння всебічній співпраці соціально-активних громадян на міжрегіональному рівні Центром культурного менеджменту (Львів) за фінансування Національного фонду підтримки демократії (NED, США) з 1 жовтня 2015 року розпочато в Україні річну Програму національних обмінів для активних громадян (далі – Програма).

До участі у даній Програмі запрошуються молодіжні лідери, активісти, громадські та культурні діячі, соціально активні люди, митці, журналісти, блогери, вчителі, викладачі, підприємці та інші активні громадяни.

Перелік можливих заходів додається. Усі учасники програми мають бути зареєстрованими користувачами Платформи національних обмінів (obminy.org.ua), де вони матимуть змогу анонсувати заплановані події та підсумовувати їх результати.

Основним критерієм відбору є якість пропонованих проектів та їх потенційний вплив на переосмислення подій в країні. Передбачається фінансова підтримка 50 обмінів тривалістю 5-7 днів. Максимальна сума гранту – 6000 грн., що включає витрати на дорогу, проживання та кошти, пов’язані з реалізацією пропонованих проектів.

Для участі у даній Програмі необхідно надіслати заявку (форма додається) на електронну адресу: obminy@kultura.org.ua. Конкурсний відбір триватиме постійно з 01 жовтня 2015 року до 01 вересня 2016 року.

Детальнішу інформацію щодо даної Програми можна отримати у додатках, на веб-сайті Центру культурного менеджменту (http://www.kultura.org.ua/?p=1058), а також надіславши ваші запитання на e-mail: obminy@kultura.org.ua).

 

 

Річна програма національних обмінів, зорієнтована на активізацію контактів між регіонами України

 

Центр культурного менеджменту (Львів) за фінансування Національного фонду підтримки демократії (National Endowment for Democracy, NED, США) з 1 жовтня 2015 року розпочали в Україні річну Програму національних обмінів, зорієнтовану на активних громадян, для яких інтенсивна співпраця та конструктивний діалог між різними регіонами України – сходом, заходом, центром, півднем і північчю – є важливою складовою розвитку країни.

Програма покликана сприяти всебічній співпраці соціально-активних громадян, насамперед молоді, на міжрегіональному рівні через:

- творче і терпиме переосмислення розмаїтої історичної та культурної спадщини;

- аналіз та переосмислення своєї індивідуальної та регіональної ідентичності;

- розвінчування навіяних пропагандою стереотипів;

- порозуміння і протистояння пропагандистським кліше;

- контакти між людьми;

- обміни досвідом, відчуттями, переживаннями, поглядами;

- спільні обговорення стратегії розвитку країни.

До участі в програмі запрошуються:

- молодіжні лідери, активісти, які хочуть поділитися своїми думками та ідеями зі своїми ровесниками в інших географічно-протилежних областях;

- громадські та культурні діячі, соціально активні люди, митці, журналісти, блогери, вчителі, викладачі, підприємці та усі, хто словом і ділом намагається змінити світ довкола себе.

Програма національних обмінів не має вікових обмежень – основним критерієм відбору буде якість пропонованих проектів та їх потенційний вплив на переосмислення подій в країні.

Приклади можливих форматів (перелік неповний):

- Зустрічі, дискусії у студентських клубах, коворкінгах, прес-клубах, конференц-залах, бібліотеках.

- Фотовиставки, презентації блогів, книжок, відеофільмів про важливі для країни спільні і спірні теми.

- Спільні журналістські міжрегіональні програми, публікації, серії інтерв’ю.

- Модеровані дискусії на тему особистої та регіональної ідентичності мешканців східних та західних областей України, героїв/взірців для наслідування, як ці герої формують нашу ідентичність та поведінку.

Обміни передбачають:

- підготовчий/адаптаційний період учасників після приїзду (2 дні), для неформальних зустрічей з колегами та друзями задля обміну інформацією та думками, обговорення запланованих заходів;

- реалізація запланованої програми візиту (1-3 дні);

- підсумування програми візиту із колегами, друзями, місцевою громадою (1-2 дні) –обговорення представленої програми, розбіжностей/подібностей у поглядах і трактуваннях, можливостей подальших дій.

Бюджет програми передбачає фінансову підтримку 50 обмінам тривалістю 5-7 днів. Максимальна сума гранту на здійснення обміну – 6000 грн., що включає витрати на дорогу, проживання та кошти, пов’язані з реалізацією пропонованих проектів.

Заявку на участь у Програмі просимо надіслати на адресу obminy@kultura.org.ua

Конкурсний відбір учасників здійснюватиметься постійно з 1 жовтня 2015 року до 1 вересня 2016 року.

  

Заявка

на участь у Програмі національних обмінів

 

 

1.             Назва організації  (якщо Ви представляєте організацію)

 

 

 

2.             Ім’я та прізвище

 

 

3.             Контакти

 

4.             Сфера діяльності

 

 

5.             Місто/село
вибране для обміну

 

 

6.             Назва приймаючої організації, з якою Ви узгодили програму візиту  у вибраному Вами місті/селі.  Контакти особи, з якою узгодили програму. 

 

 

 

7.             Бажаний час візиту

 

8.             Короткий опис проекту, який плануєте здійснити (максимум 500 слів)

 

 

 

 

9.             Що отримає громада міста/села в результаті Вашого візиту?

 

 

 

10.         Що отримає приймаюча інституція від Вашого візиту?

 

 

 

11.         Бюджет проекту із зазначенням його основних статей та відповідних сум.

 

 

 

Програма  обмінів фінансується Національним фондом підтримки демократії (США)
 

Анонси подій

Актуальна тема