Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуКваліфіковані розяснення новацій законодавства – запорука порозуміння з  платниками

 

Нещодавно в рамках проведення Дня району для платників Підволочиського відділення Збаразької ОДПІ відбувся семінар на тему: «Новації законодавства: проблеми та шляхи їх вирішення», де кожен із учасників отримав кваліфіковану відповідь на запитання від спеціалістів фіскальної служби області.

До присутніх звернувся заступник начальника ГУ ДФС в області Сергій Господарик: «У вересні цього року Кабінетом Міністрів України була подана концепція реформування податкової системи, згідно з якою наше законодавство поповнилось значною кількістю  нововведень і у вас, безсумнівно, виникло чимало запитань стосовно них. Цей захід – наш з вами діалог, в якому ми прислухатимемось до думки кожного та надаватимемо відповідні розяснення».

Під час зустрічі, лектори – провідні фахівці Головного управління ДФС у Тернопільській області розповіли про актуальні зміни податку на додану вартість, нарахування та сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в рамках податкової реформи, податковий компроміс, зміни в оподаткуванні податком  на доходи фізичних осіб, нові правила в обчисленні та сплаті податку на прибуток підприємств. Акцентували увагу й на особливостях спецрежиму оподаткування сільськогосподарських товаровиробників та інших новаціях законодавства.
 

Анонси подій

Актуальна тема