Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

У Підволочиську відбувся «День району»


У Підволочиську відбувся «День району»

 

З метою відвертого діалогу із представниками бізнесу та громадськості безпосередньо на місцях вже традиційним для Головного управління ДФС у Тернопільській області став «День району», який щомісяця  проводиться у різних районах області. Нещодавно працівники Головного управління ДФС в області на чолі із заступником начальника ГУ ДФС області Сергієм Господариком в рамках «Дня району» відвідали Підволочиськ.

Захід розпочався у приміщенні Підволочиського відділення Збаразької ОДПІ, де відбулось засідання «круглого столу». Участь у ньому взяли представники місцевих засобів масової інформації та фахівці органів ГУ ДФС області. Присутні обговорили новації законодавства, зокрема проблематику реформування податкової системи та важливість оперативного висвітлення в ЗМІ інформації про актуальні зміни в ній. Крім того, під час дискусії визначено ряд перспектив для розвитку малого та середнього бізнесу в районі, методи розширення бази  оподаткування.

 В ході діалогу керівництва органів фіскальної служби і районної влади області із бізнесом та громадськістю, який відбувся одразу ж після «круглого столу», Сергій Господарик проінформував присутніх стосовно концепції реформування податкової системи, яку у вересні цього року було презентовано Кабінетом Міністрів України, розповів про особливості спецрежиму оподаткування сільськогосподарських товаровиробників, податковий компроміс, зміни в оподаткуванні податком  на доходи фізичних осіб та про інші новації законодавства, наголосивши на важливості врахування кожної висловленої думки стосовно відповідної концепції.

Згодом в актовій залі Підволочиського відділення Збаразької ОДПІ спеціалісти фіскальної служби зустрілись із місцевими бухгалтерами і підприємцями, де провели для них семінар: роз’яснювали актуальні зміни в податку на додану вартість, особливості нарахування військового збору та податку на доходи фізичних осіб, правила нарахування  та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в рамках податкової реформи, розповіли про спрощену систему оподаткування для юридичних осіб та інше.

Цього ж дня фахівці Головного управління ДФС в області та Підволочиського відділення Збаразької ОДПІ провели зустріч із представниками влади району. Держслужбовці обговорили питання щодо напрямків стимулювання розвитку малого і середнього підприємництва в краї, способи легалізації заробітної плати громадян.
 

Анонси подій

Актуальна тема