Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Переваги використання статусу уповноваженого (схваленого) експортера


 

Переваги використання статусу уповноваженого (схваленого) експортера

 

Згідно із ст. 23 Правил до Угоди про асоціацію між Україною, з одного боку, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами членами, з іншого боку, від 27.06.2014, ратифікованої Законом України від 16.09.2014 №1678-VII, (далі – Угода), передбачено надання та анулювання митним органом статусу уповноваженого (схваленого) експортера.

З метою забезпечення виконання міжнародних зобов’язань України 1 грудня 2014 року за №1529/26306 Міністерством юстиції зареєстровано наказ Міністерства фінансів України від 07.10.2014 р. №1013 «Про порядок надання та анулювання митницею статусу уповноваженого (схваленого) експортера».

Перевагою використання статусу уповноваженого (схваленого) експортера є те, що для отримання тарифних преференцій український експортер товару без оформлення сертифіката з перевезення форми EUR.1 самостійно визначає та декларує походження товарів на комерційних/товаросупровідних документах, що дозволить прискорити процедуру експорту товару.

З метою отримання статусу уповноваженого (схваленого) експортера підприємство-експортер подає до митниці за місцем своєї державної реєстрації заяву підписану керівником і завірену печаткою підприємства-експортера, заповнену за формою, визначеною наказом Міністерства фінансів України від 01.10.2014 р. №1013.

До заяви про отримання статусу уповноваженого (схваленого) експортера подаються належним чином завірені копії:

— зовнішньоекономічного договору (контракту), за яким буде експортовано товар(и) преференційного походження з України;

—                           документів  про преференційне  походження  товару з України, що експортується на умовах угод.
 

Анонси подій

Актуальна тема