Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуНа допомогу платникам податків – електронні сервіси фіскальної служби

З вересня цього року набрали чинності зміни до статті 54 Податкового кодексу України, відповідно до яких консультації ДФС (окрім узагальнюючих), що надаються в письмовій або електронній формі, підлягають обов’язковому розміщенню на сайті контролюючого органу, який надав консультацію, протягом 10 календарних днів після дня їх надання без зазначення найменування (прізвища, ім’я, по батькові) платника податків і його податкової адреси.

Головне управління ДФС у Тернопільській області на виконання зазначених вимог розпочало опублікування таких індивідуальних роз’яснень. Вони розміщені на суб-сайті Територіальних органів ДФС в області у підрубриці «Головна > Корисні посилання > Податкові консультації»

Окрім цього, Державною фіскальною службою України впроваджено новий електронний сервіс «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису».

Для надання такої послуги фізична особа-платник податків повинна сформувати відповідний запит в електронному вигляді, підписати його електронним цифровим підписом та надіслати на електронну адресу «Єдиного вікна подання електронної звітності ДФС».
За результатами обробки запиту на електронну адресу платника надходить відповідь, що містить відомості про суми доходів.

Звертаємо увагу, що фізична особа-платник податків відповідно до норм Закону України «Про захист персональних даних» може сформувати запит на отримання інформації виключно про себе, інформація щодо третіх осіб у відповідь на такий запит не надається.

З метою формування запиту про доходи використовується «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності/запитів до «Єдиного вікна подання електронної звітності», яке є загальнодоступним для використання.

В зазначеній рубриці розміщено детальну інструкцію щодо користування програмним забезпеченням.
 

Анонси подій

Актуальна тема