Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПроект ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” спільно з Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад запрошує керівників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевого рівня, керівників органів самоорганізації населення до участі у безкоштовному дистанційному навчанні на веб-платформі – Портал з управління знаннями (http://www.kp.org.ua/about-us/).

29 жовтня 2015 року розпочато реєстрацію на дистанційні курси “10 кроків підготовки успішного проекту” та “Соціально-економічний розвиток сільських територій”, яка триватиме до 07.11.2015 року. Анкета за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1xZRT1HLAVAODqvKtIRKj3hoT67zVGIwvrby0dws6KlE/viewform?c=0&w=1.

Мета проекту: поширення набутих знань та обміну досвідом у реалізації проектів; впровадження проектного підходу щодо посилення конкурентоспроможності територіальних громад; залучення до процесу децентралізації та впровадження реформ представників громадянського суспільства, органів місцевого самоврядування, підприємців та інших соціальних верств населення. За додатковою інформацією звертайтеся до адміністратора по електронній пошті: admin@kp.org.ua.
 

Анонси подій

Актуальна тема