Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуАсоціацієюПриватні інвестори Україниоголошено конкурс інвестиційних проектівЕнергетична незалежність України(далі – Конкурс).

Учасниками Конкурсу можуть бути комунальні й комерційні підприємства, які зацікавлені у реалізації проектів з підвищення енергоефективності й розвитку альтернативної енергетики та готові забезпечити не менше 30% від необхідної суми.

Пріоритетні напрямки проектів:

- виробництво електроенергії за “зеленим” тарифом з біомаси і твердих побутових відходів (ТПВ);

- виробництво енергозберігаючого обладнання з метою отримання надбавки до “зеленого” тарифу за використання комплектуючих українського виробництва при проектуванні та будівництві об’єктів енергетики на альтернативних джерелах енергії;

- створення інноваційної енергозберігаючої продукції зі значним експортним потенціалом у країни ЄС.

Критерії відбору проектів:

- вартість проекту – від 100 тис. до 10 млн. дол. США;

- окупність – не більше 5 років;

- реалізація проектів – не території України (проекти з перспективною можливістю виходу на світові ринки будуть мати додаткові переваги);

- реалістичність та високий ступінь готовності бізнес-плану інвестиційного проекту.

Для попереднього відбору проектів необхідно до 01 січня 2016 року заповнити он-лайн формуляр на сайті АсоціаціїПриватні інвестори України: http://uaban.org/expert.html.

Детальнішу інформацію щодо даного Конкурсу можна отримати на веб-сайті Асоціації (http://www.uaban.org/), а також у Віце-президента Асоціації Ігоря Тютюшкіна (e-mail: tim@uaban.org, тел.: +38 067 443-63-85).
 

Анонси подій

Актуальна тема