Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну 

Щодо Конкурсу рецептів успіху “Успішні приклади залучення громадян до розвитку громади” від ГУРТу

 

З метою фіксації успішних прикладів розвитку місцевих громад і ознайомлення широкої аудиторії з ефективними інструментами впровадження змін, ресурсний центр ГУРТ оголошує конкурс на кращий рецепт успіху “Успішні приклади залучення громадян до розвитку громади” (далі – Конкурс).

Рецепт успіху – це власна історія маленької чи великої перемоги на шляху досягнення змін у громаді (формат додається).

Для участі у Конкурсі необхідно додати ваш рецепт успіху на портал ГУРТ до 1800 22 вересня 2015 року (механізм додається).

Визначення переможців буде здійснюватися у два етапи:

- оцінка рецептів успіху користувачами порталу ГУРТ;

- оцінка рецептів успіху експертним журі.

Автори трьох найкращих рецептів успіху отримають комплект посібників, виданих Ресурсним центром ГУРТ, та матимуть право на позачергову участь у масштабній конференції ГУРТу восени 2015 року.

Імена переможців Конкурсу будуть опубліковані на порталі ГУРТ у п’ятницю, 25 вересня 2015 року.

Детальнішу інформацію щодо Конкурсу можна отримати у додатках, а також у редактора порталу Ресурсного центру ГУРТ Катерини Полякової (e-mail: polyakova@gurt.org.ua, тел.: +38 (044) 296-10-52).

 

Рецепт успіху повинен відповідати наступному формату:

 

- назва історії (заголовок) – “Рецепт успіху від громади НАЗВА ГРОМАДИ”;

- фотографії, які ілюструють досягнення бажаного результату;

- історія (не більше 500 символів) – опис процесу народження ідеї та згуртування громади навколо неї;

- опис тих, хто долучився до реалізації ініціативи, а також інструментів, які були використані (не більше 500 символів);

- опис втілення ідеї в життя (не більше 800 символів) – розкажіть, як досягнути бажаного результату, а також обов’язково вкажіть ті “граблі”, на які не варто наступати;

- коментарі (не більше 300 символів) – пряма мова представників громади, які відчули зміни на собі;

- контакти автора (ім’я, прізвище, електронна адреса, телефон).

 

 

 

Механізм додавання новини на портал Ресурсного центру ГУРТ

 

Передусім, аби мати доступ до всіх ресурсів ГУРТа, розміщених на порталі, вам потрібно зареєструватися та увійти під своїм логіном і паролем. Обидві кнопки з відповідним функціями знаходяться у верхньому правому куті сторінки.

Зверніть увагу! Реєструючись на порталі ГУРТ, користувачі приймають Принципи користування порталом, зобов’язані попередньо ознайомитися та дотримуватися Правил користування порталом, а при додаванні новин – Засад редакційної політики та Положення про розміщення контенту на порталі.

Після входу в систему сайту справа з’явиться робоча панель “Мої активи”, а над нею – кнопка “Запропонувати новину”.

Після того, як Ви натиснули на кнопку “Запропонувати новину”, на екрані з’явиться перелік рубрик, куди користувачі порталу можуть пропонувати свої новини. Біля кожної рубрики є короткий опис контенту, який слід туди додавати.

Після обрання рубрики Ви перейдете безпосередньо до форми додавання новини. Там потрібно ввести заголовок (довжина заголовка – не більше, ніж 100 символів, з урахуванням пробілів), короткий текст, який виводитиметься у стрічку новин (250 символів, з урахуванням пробілів), повний текст новини, а також не забудьте додати ключові слова та контактну інформацію, за якою з вами зможуть зв’язатися наші читачі для уточнення деталей чи з пропозиціями партнерства.

На цій сторінці ви можете прикріпити до свого тексту будь-які документи та визначити дату й місце проведення заходу, що дозволить вашим новинам потрапляти у Календар на ГУРТі.

Натиснувши на кнопку “Запропонувати”, ви відправите новину на модерацію. Після її розгляду нашими контент-менеджерами, вам на пошту, за допомогою якої ви реєструвалися на ГУРТі, прийде повідомлення з посиланням на новину або з причиною її відхилення.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема