Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЩодо проведення базового тренінгу ПрограмиМолодіжний працівник

у м.Рівне

 

Інформуємо, що Міністерство молоді та спорту України спільно з Управлінням у справах молоді та спорту Рівненської ОДА, Програмою розвитку ООН та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики запрошує представників громадських об’єднань і держслужбовців, які працюють з молоддю, з Волинської, Львівської, Тернопільської та Рівненської областей до участі у базовому тренінгу “Молодіжний працівник”, який відбудеться 24-27 вересня 2015 року у м. Рівне.

Тренінг включатиме наступні модулі:

І. Сутність молодіжної політики, зміст та організація роботи з молоддю.

ІІ. Проектний менеджмент.

ІІІ. Персональна компетенція.

ІV. Соціальне замовлення. Партнерство між органами влади, приватним та неприбутковим секторами.

Для участі у тренінгу необхідно до 17:00 16 вересня 2015 року заповнити он-лайн анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1qb5sLOsVlTeHAGaX-MxerPAJ182syTcBKLZB97yclyM/viewform?c=0&w=1.

Результати конкурсу будуть повідомлені учасникам в індивідуальному порядку 18 вересня 2015 року. На період навчання учасники забезпечуються харчуванням і місцем проживання, витрати на проїзд компенсуються організаторами заходу.

Детальнішу інформацію щодо даного тренінгу можна отримати на веб-сайті Державного інституту сімейної та молодіжної політики (http://dimp.org.ua/projects/youth-worker.html), а також у контактних осіб: Чигир Наталії (тел.: 096 254-67-22) та Васерук Олени (068 046-46-25).
 

Анонси подій

Актуальна тема