Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну05-4246/30-22

09.09.2015

 

Головам районних державних

адміністрацій

 

Бережанському, Кременецькому, Тернопільському і Чортківському міським головам

 

Щодо Конкурсу малих грантів від

МБФУФГЗ і ВГЦВолонтер

 

З метою підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо забезпечення доступу та якості соціальних послуг і з реабілітації потерпілих від насильства жінок та чоловіків, які вчинили насильство, Міжнародний благодійний фонд “Українська фундація громадського здоров’я” спільно зі Всеукраїнським громадським центром “Волонтер”, за фінансової підтримки ЄС, оголошують Конкурс малих грантів проекту “Свобода від насильства: покращення доступу до соціальних послуг в Україні” (далі – Конкурс).

До участі у даному Конкурсі запрошуються недержавні громадські об’єднання та благодійні фонди, що мають практичний досвід роботи (не менше 3 років) у сфері профілактики насильства в сім’ї та щодо жінок. Перелік основних тематичних напрямків Конкурсу додається. Тривалість проекту не повинна перевищувати 12 місяців (з 1.10.2015 р. по 31.10.2016 р.), максимальна сума одного гранту становить 350 тис. грн.

Для участі у даному Конкурсі необхідно до 18:00 18 вересня 2015 року надіслати заявку, бюджет (форми додаються) і скан-копії додаткових документів (перелік додається) українською мовою на електронну адресу: grants.ufph@gmail.com темі листа вказати: “Конкурс малих грантів, (назва організації-апліканта)”.

Детальнішу інформацію щодо даного заходу можна отримати у додатках, на веб-сайті МБФ “Українська фундація громадського здоров’я” (http://www.healthright.org.ua), а також у координатора проектів Фонду Ірини Семенко (e-mail: iryna.dubinina@healthright.org, тел.: +380 44 278-23-58).

Просимо розглянути вищенаведену інформацію на засіданнях Груп управління проектами, довести її до відома місцевих недержавних громадських об’єднань і благодійних фондів, а також розмістити на офіційних веб-сайтах районних державних адміністрацій, Бережанської, Кременецької, Тернопільської і Чортківської міських рад.

 

Додатки: на 7 арк. в електронному вигляді.

 

Заступник голови – керівник апарату

   обласної державної адміністрації                                                          В.В.ШУМАДА

 

Хома 52 26 74

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Умови участі у Конкурсі малих грантів проекту «Свобода від насильства: покращення доступу до соціальних послуг в Україні»

 

 

Загальна мета проекту – розвиток потенціалу місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо розширення спектру, забезпечення доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації для потерпілих від насильства жінок та чоловіків, які вчинили насильство.

У межах проекту проводиться конкурс на участь у програмі малих грантів.

 

Регіони, які можуть брати участь у конкурсі: Вінницька, Житомирська, Запорізька, Львівська, Одеська, Полтавська, Тернопільська, Херсонська, Хмельницька, Чернігівська, Чернівецька області.

Фінансування:

- Загальний бюджет малих грантів – 1050 000 гривень

- Максимальна сума одного гранту – 350 000 гривень.

 

Проекти, які подаються на конкурс, повинні передбачати удосконалення системи надання послуг з протидії насильства в сім’ї та щодо жінок, а саме:

- безпосередню практичну роботу (надання соціальних послуг / послуг з реабілітації) з отримувачами послуг (має бути охоплено щонайменше 220 осіб: потерпілих від насильства жінок та чоловіків, які вчинили насильство);

- налагодження функціональної моделі міжвідомчої взаємодії у виявленні, реагуванні та наданні соціальних послуг з протидії насильству в сім’ї та щодо жінок, в т.ч. створення або посилення діяльності місцевої міжвідомчої робочої групи з протидії насильству щодо жінок;

- практичне втілення Програми корекційної роботи з чоловіками, які вчинили насильство, та Програми корекційно-реабілітаційної роботи з дівчатами (14-18 років) та жінками, які пережили насильство (організації, які отримають малі гранти, пройдуть відповідне навчання за вказаними програмами);

- проведення інформаційного заходу/заходів, присвячених привернення уваги громадськості до протидії насильству щодо жінок (захід/заходи можуть бути присвячені кампанії «16 днів проти гендерного насильства», Міжнародному жіночому дню тощо).

Тривалість проектів: до 12 місяців (з 1 жовтня 2015 року по 31 жовтня 2016 року).

Заявки на конкурс подаються українською мовою за формою, що додається. Заявка має включати описову частину та бюджет.

 

Документи, які мають бути долучені до аплікаційної форми:

- копія статуту апліканта.

- копія документа про державну реєстрацію апліканта; копія рішення про внесення до Реєстру неприбуткових організацій апліката; копії балансів станом на 31.12.12 р., 31.12.13 р., 31.12.14 р.

- опис діяльності організації за останні три роки у сфері діяльності проекту, що подається на конкурс, з додаванням Інтернет-посилань, що демонструють таку діяльність (до 2-х сторінок);

- рекомендаційний лист/листи від державних установ та/чи організацій, з якими аплікант співпрацює у рамках діяльності, дотичної до теми програми.

 

Порядок проведення конкурсу:

Заявки приймаються до 18.00 18 вересня 2015 року.

В період з 19 вересня по 27 вересня 2015 року командою та експертами проекту проводиться відбір проектів, що отримають фінансування.

Підсумки конкурсу будуть оголошені 30 вересня 2015 року.

 

Додаткова інформація:

- Апліканти будуть повідомлені про результати розгляду заявок електронною поштою.

- Причини відхилення заявок не повідомляються.

- Матеріали, подані на конкурс, не повертаються.

- Заявки, оформлені з порушенням зазначених вимог, розглядатися не будуть.

 

Оцінка заявок буде здійснюватися експертною комісією, яка складатиметься з представників УФГЗ, ВГЦ «Волонтер», ЄС, Міністерства соціальної політики, незалежних експертів. Процес оцінки буде задокументований у формі протоколу та списку організацій відповідно до суми набраних балів та оціночних процедур.

 

Конкурс малих грантів в межах проекту

«Свобода від насильства: покращення доступу до соціальних послуг в Україні»

 

Аплікаційна форма

Назва організації

(повна юридична)

 

Назва проекту

 

Термін реалізації проекту

 

Територія, на яку поширюється  діяльність проекту

 

Загальний бюджет проекту

(у гривнях)

 

Адреса організації

(поштова з індексом)

 

Контактні телефони

(стаціонарний і мобільний)

 

 

Електронна адреса

 

Веб-сайт

 

Керівник організації

(ім’я та прізвище, посада в організації, контактний тел. та ел.пошта)

 

Керівник проекту

(ім’я та прізвище, посада в організації, контактний тел. та ел.пошта)

 

 

Бухгалтер проекту

(ім’я та прізвище, посада в організації, контактний тел. та ел.пошта)

 

Інформація про реєстрацію НДО (номер свідоцтва про реєстрацію в органах юстиції та дата реєстрації)

 

Інформація про внесення до реєстру неприбуткових організацій

(номер та дата рішення ДПІ)

 

Підпис керівника організації

та печатка організації

 

Дата заповнення

 

 

·        Аплікаційну форму заповнюють українською мовою в електронній формі.

·        Аплікаційна форма має бути підписана керівником організації (або особою, яка має право підпису від організації) та завірена печаткою НДО. Перший аркуш аплікаційної форми має бути відсканований та долучений до заповненої у електронній формі заявки.

·        До розгляду не братимуться аплікаційні форми, що заповнені не повністю або не містять всіх необхідних додатків (перелік додатків – в кінці форми).

·        Кінцевий термін подання заявок – 18.00 18 вересня 2015 року (за датою електронного повідомлення). Заявки, надіслані пізніше зазначеної дати, розглядатися не будуть.

·        Заявки слід надсилати електронною поштою на наступну адресу: grants.ufph@gmail.com, в темі листа просимо зазначати наступне: «Конкурс малих грантів, ________ (назва організації, що бере участь у  конкурсі)».

 

1.               Актуальність впровадження проекту у Вашому регіоні (до 1 сторінки тезово)

 

2.               Мета проекту (одне речення)

 

3.               Завдання проекту (4-6 кроків по досягненню мети проекту)

 

4.               Цільова група проекту (опис категорій отримувачів послуг, на яких будуть спрямовані основні заходи проекту)

 

5.               Календарний план та опис заходів проекту (перелік та короткий зміст заходів, які планується здійснити для досягнення мети та завдань проекту, відповідно до форми у Додатку 1)

 

6.               Персонал проекту

·        зазначте особу, яка відповідатиме за виконання проекту (керівник проекту) та опишіть його функції;

·        зазначте особу, яка відповідатиме за фінансовий менеджмент проекту (бухгалтера проекту) та опишіть його функції;

·        зазначте інших осіб, залучених до проекту, їх посади у проекті, та опишіть їх функції.

 

7.               Партнери проекту (перерахуйте основних партнерів проекту та вкажіть їх функції у проекті)

 

 

8.               Внесок організації (опишіть власний внесок організації у реалізацію проекту, включаючи прямі і непрямі фінансові внески. До непрямих фінансових внесків можуть бути враховані: використання офісного приміщення організації, обладнання, оплата комунальних послуг, робочий час волонтерів тощо)

 

9.               Результати проекту (зазначте короткострокові (відповідно до завдань) та довгострокові результати (вплив) проекту та опишіть, яким чином буде вимірюватись досягнення цих результатів – зазначте ключові індикатори)

 

10.           Моніторинг і оцінка (опишіть, як здійснюватимуться моніторинг та оцінка проекту: періодичність, документування)

 

 

ДОДАТКИ

 

1. Календарний план та опис заходів проекту (форма у Додатку 1)

2. Бюджет проекту (форма у Додатку 2)

3. Резюме основних виконавців проекту (керівника і бухгалтера)

4. Копія статуту організації

5. Копія документа про державну реєстрацію організації

6. Опис діяльності організації за останні три роки у сфері діяльності проекту, що подається на конкурс, з додаванням Інтернет-посилань (бажано), що демонструють таку діяльність  (форма у Додатку 3)

7. Рекомендаційний лист/листи від державних установ та/чи організацій, з якими аплікант планує співпрацювати в рамках проекту.


ДОДАТОК 1

 

Календарний план та опис заходів проекту

 

Заходи з реалізації завдань проекту[1]

 

Дата /період проведення

 

Очікуваний результат

Завдання проекту 1. (зазначте перше завдання вашого проекту та опишіть заходи, які сприяють його реалізації)

1.1.        

 

 

1.2.        

 

 

1.3.        

 

 

1.4.        

 

 

Завдання проекту 2. (зазначте друге завдання вашого проекту та опишіть заходи, які сприяють його реалізації)

2.1.       

 

 

2.2.       

 

 

2.3.       

 

 

2.4.       

 

 

Завдання проекту 3. (зазначте третє завдання вашого проекту та опишіть заходи, які сприяють його реалізації)

3.1.         

 

 

3.2.       

 

 

3.3.       

 

 

3.4.       

 

 

Завдання проекту 4. (зазначте четверте завдання вашого проекту та опишіть заходи, які сприяють його реалізації)

4.1.         

 

 

4.2.       

 

 

4.3.       

 

 

4.4.       

 

 

 

 
 

ДОДАТОК 3

 

Опис діяльності організації за останні три роки у тематиці проекту

 

Назва проекту

Період реалізації

Консолідований бюджет проекту в гривнях

та джерело фінансування

Мета проекту

 

Основні результати проекту

Інтернет-посилання на інформацію про проект (бажано)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДОДАТОК 2

 

Бюджет проекту

 

 

 

 

 

 

 

 

Стаття бюджету

Проект

Квартали

Одиниця виміру

Кількість

Ціна за одиницю

Всього за бюджетом

І.

ІІ.

ІІІ.

ІV.

1.10.15 – 31.12.15

1.01.16 – 31.03.16

1.04.16 – 30.06.16

1.07.16 – 30.09.16

I. Адміністративні витрати проекту

1. Зарплата та соціальні виплати

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загалом за розділом

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Матеріально-технічне забезпечення

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загалом за розділом

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Поїздки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загалом за розділом

 

 

 

 

 

 

 

 

II. Програмні витрати проекту (реалізація заходів проекту)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загалом за розділом

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

 

 

 

 

 

 

 

 [1] Кількість завдань та заходів визначається аплікантом, у формі наведена орієнтовна нумерація
 

Анонси подій

Актуальна тема