Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЩодо грантового конкурсу соціальних проектів від ФондуМонсанто

 

 

Інформуємо про те, що ФондМонсантозапрошує громадські організації до участі у грантовому конкурсі соціальних проектів для сільських громад за наступними напрямками:

- надання базової освітньої підтримки, спрямованої на покращення освіти в аграрних громадах (шляхом підтримки шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів та академічних програм, які збагачують чи доповнюють шкільні програми);

- забезпечення критичних потреб громадян (шляхом розвитку продовольчої безпеки, санітарії, доступу до чистої води, громадської безпеки та інших різноманітних місцевих потреб).

Проектні пропозиції не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії “Монсанто”. Тривалість проектів має складати до 12 місяців, а мінімальний розмір гранту – 25 тис. дол. США.

Проектні заявки приймаються з 01 липня до 31 серпня 2015 року. Для того, щоб отримати запрошення для подання заявки, необхідно надіслати опис організації та короткий опис проекту англійською мовою за допомогою он-лайн форми на сайті ФондуМонсанто(http://www.monsantofund.org/about/contact). У разі зацікавлення у підтримці вашої проектної пропозиції представник Фонду надасть код запрошення, який необхідно буде ввести під час подання заявки.

Форма заявки та інструкція до її заповнення (на англійській мові) знаходиться за посиланням: http://www.monsantofund.org/grants/international у рубриціPreview Application.

Крім того, заявники повинні надати підтвердження проведення нещодавнього зовнішнього аудиту фінансів організації за стандартами, прийнятими у Сполучених Штатах Америки.

З детальною інформацією щодо участі у даному грантовому конкурсі можна ознайомитися на веб-сайті ФондуМонсанто: www.monsantofund.org/grants/international.
 

Анонси подій

Актуальна тема