Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуГоловне управління ДФС в області відтепер розглядатиме і електронні звернення

 

Починаючи з 28 жовтня 2015 року набирають чинності зміни, внесені до Закону України «Про звернення громадян», відповідно до яких письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв'язку (електронне звернення).

Отже, громадянин може викласти своє звернення до ДФС через:

- засоби телефонного зв'язку, телефон громадської приймальні (0352) 43-46-33.

- надсилати електронні звернення (у сканованому вигляді), адресовані Головному управлінню ДФС у Тернопільській області, можна на електронну поштову скриньку:  tr.viddil11@sfs.gov.ua

- поштою або передати особисто чи через уповноважену особу до Головного управління ДФС в області за адресою: 46021, м. Тернопіль, вул. Білецька, 1;

- особистий прийом керівництвом чи посадовими особами структурних підрозділів ДФС в області. 

Водночас повідомляємо, що у зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Таким чином, електронне звернення, якщо воно надсилається без використання електронного цифрового підпису, повинно мати вигляд скан-копії та/або фото копії.        

Також звертаємо увагу, що відповідно до ст. 20 Закону України «Про звернення громадян» звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. 
 

Анонси подій

Актуальна тема