Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Тернопільською митницею ДФС виявлено митних правопорушень на понад 5 млн грн


Тернопільською митницею ДФС виявлено митних правопорушень

на понад 5 млн грн

 

            З початку 2015 року працівниками Тернопільської митниці ДФС складено 96 протоколів про порушення митних правил на загальну суму понад 5 млн гривень.

Переважно виявлені порушення стосувались протиправних дій, спрямованих на ухилення від сплати митних платежів, порушення встановленого порядку переміщення товарів через митний кордон України, а також вчинення неправомірних дій з товарами, митне оформлення яких не закінчено, або з товарами, що перебувають на тимчасовому зберіганні під митним контролем, перевищення встановленого строку доставки товарів, транспортних засобів комерційного призначення, митних або інших документів на ці товари.

У звітному періоді від сплати штрафів у справах про порушення митних правил за постановами митниці до державного бюджету перераховано 137 тис. гривень.

Митницею розглянуто 66 справ про митні правопорушення. Постановами митниці притягнуто до адміністративної відповідальності винних осіб з накладенням штрафів на загальну суму 1 млн 117 тис. грн,  40 справ на суму 5 млн 78 тис. грн передано до суду. Судом винесено 10 постанов про накладення адміністративного стягнення, в тому числі із застосуванням конфіскації товарів на загальну суму 1 млн 557 тис. грн, та накладено штрафів на 605,7 тис. гривень.
 

Анонси подій

Актуальна тема