Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуДо послуг платників – цілодобовий сервіс «Пульс»

 

Протягом дев’яти місяців 2015 року на антикорупційний сервіс ДФС України «Пульс» від платників податків Тернопільщини надійшло 28 звернень, в тому числі до ДФС України – 5 звернень, ГУ ДФС та ОДПІ – 19 звернень, Тернопільської митниці – 4 звернення.

Із 19 звернень, адресованих органам ДФС в області, до ГУ ДФС в області надійшло 15 звернень, Чортківської ОДПІ – 2 звернення, Тернопільської та Кременецької ОДПІ – по 1 зверненню. Два звернення з 19 були анонімними.

Щодо тематики, то найчастіше звернення на «Пульс» стосувалися питань організації роботи територіальних органів ДФС – 8 випадків, подання податкової звітності та реєстрації податкових накладних – 5 звернень, організації роботи центрів обслуговування платників та системи електронного адміністрування ПДВ по 2 звернення, а також реєстрації платником єдиного податку та проведення перевірки суб’єктів господарської діяльності по одному зверненню.

Всі 19 звернень, які надійшли на адресу органів ГУ ДФС в області, були оперативно розглянуті у встановлений термін та вирішені по суті.

Нагадаємо, що «Пульс» – це інтерактивний сервіс ДФС України, за допомогою якого приймаються звернення від платників податків з податкових та митних питань. Поскаржитися на неправомірні дії або бездіяльність працівників ДФС, оперативно вирішити суперечливі питання, які відносяться до компетенції відомства, можна за телефоном   (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово. 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема