Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуСемінар для платників податків провели у Гусятині

 

В рамках проведення Дня району для платників Гусятинщини нещодавно відбувся розгорнутий семінар із кваліфікованими відповідями фахівців фіскальної служби області на проблемні питання запрошених бухгалтерів та підприємців.

З вітальними словами до учасників семінару звернулися заступник начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Надія Лопатинська, перший заступник голови Гусятинської РДА Ігор Гайдук та голова Гусятинської районної ради Василь Бойчук.

«Сьогодні фахівці фіскальної служби області як досвідчені знавці податкового законодавства прибули у Гусятин для відкритого діалогу і консультування присутніх щодо актуальних змін у функціонуванні податкової системи, особливостей використання фізичними особами податкової соціальної пільги, принципів роботи системи електронного адміністрування ПДВ, правил використання касових апаратів при торгівлі підакцизною продукцією та ряду інших важливих питань», - зазначила Надія Лопатинська.

Слід зазначити, що доповідачі-працівники фіскальної служби отримали багато запитань від представників бізнесу. Відтак захід пройшов у формі діалогу, де бажаючі мали можливість отримати усю потрібну інформацію, яка їм допоможе безпосередньо у власній господарській діяльності.
 

Анонси подій

Актуальна тема