Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Удосконалюємо податкову накладну разом


Удосконалюємо податкову накладну разом

 

Міністерство фінансів України 25 вересня оприлюднило проект наказу „Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної”, який розроблений відповідно до вимог Податкового кодексу України (далі – ПКУ) з урахуванням змін, внесених Законом України від 16 липня 2015 року № 643-VIII „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість” (далі – Закон № 643).

Так, Законом № 643 внесено ряд позитивних змін в частині складання податкових накладних, зокрема, з метою спрощення форми податкової накладної виключені її реквізити, які втратили актуальність у зв’язку із запровадженням системи електронного адміністрування ПДВ, а саме, такі реквізити як:

- місцезнаходження покупця/продавця;

- номер телефону;

- вид цивільно-правового договору;

- форма проведених розрахунків.

Крім того, для зручності платників податку при постачанні/придбанні товарів/послуг їх філіями податкову накладну доповнено реквізитом „код філії”.

Нагадаємо, що на сьогодні діє форма податкової накладної та Порядок, які затверджені наказом Міністерства фінансів України від 22.09.2014 № 957.

Оскільки форма податкової накладної та Порядок потребують суттєвих змін, їх реалізація можлива лише шляхом затвердження вказаних документів в новій редакції, що забезпечить ефективне застосування платниками податку норм податкового законодавства в частині складання податкових накладних.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу приймаються упродовж одного місяця з дати його оприлюднення на адресу розробника:

- поштову – 04655, МПС, м. Київ – 53, Львівська площа, 8, Державна фіскальна служба України, Департамент методологічної роботи з питань оподаткування;

- електронну – dpspdv@ukr.net.

 

                                                                         Відділ комунікацій Головного управління ДФС у                                                      Тернопільській області
 

Анонси подій

Актуальна тема