Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

У сфері обігу алкоголю й тютюну на Тернопільщині виявили понад сотню порушень


У сфері обігу алкоголю й тютюну на Тернопільщині виявили понад сотню порушень

Фахівці Головного управління ДФС у Тернопільській області з початку року провели 72 перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. В ході проведення контрольно-перевірочних заходів виявлено 104 порушення вимог чинного законодавства у сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Зокрема, виявлено 17 фактів роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій; 4 факти торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних  цін, та 4 факти зберігання алкогольних напоїв у місці зберігання не внесеному до Єдиного державного реєстру. Встановлено один факт роздрібної торгівлі алкогольними напоями через ЕККА, не зазначений у ліцензії, один факт зберігання тютюнових виробів без марок акцизного податку, а також 1 факт нецільового використання спирту. Зафіксовано випадок реалізації алкогольних напоїв особі, яка не досягла 18 річного віку.

Загальна сума застосованих фінансових санкцій до суб’єктів господарювання-порушників законодавства  складає 3 млн 663 тис. гривень. 
 

Анонси подій

Актуальна тема