Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Жителі Тернопілля звертаються із питаннями щодо оподаткування за допомогою інформаційних запитів


Жителі Тернопілля звертаються із питаннями щодо оподаткування за допомогою інформаційних запитів

Протягом восьми місяців 2015 року до територіальних органів Головного управління ДФС у Тернопільській області надійшло 59 запитів з проханням надати публічну інформацію.

Найбільше запитів, а саме 29 та 19, з початку року надійшло до ГУ ДФС в області та Тернопільської ОДПІ. Крім того, 3 запити отримала Кременецька ОДПІ, а Бучацька, Гусятинська, Збаразька та Чортківська ОДПІ – по 2 відповідно.

Згідно з формою подання 31 запит надійшов звичайною та 28 - електронною поштою.

Переважно громадяни запитують про інформацію щодо обсягів надходжень податків і зборів до бюджету, результатів проведення контрольно-перевірочної роботи, термінів подання податкової звітності та сплати платежів, нарахованих і сплачених сум, а також стану розрахунків з бюджетом.

Відтак, за результатами розгляду фахівцями місцевих органів фіскальної служби області 42 запити задоволено і надано вичерпні відповіді на них.

Нагадуємо, що запити на публічну інформацію, розпорядником якої є Головне управління ДФС у Тернопільській області, можна подавати:

·                                                        на поштову адресу:

Головне управління ДФС у Тернопільській області

вул.Білецька,1

м. Тернопіль  46003

·                                                        на електронну адресу: public@tr.minrd.gov.ua;

·                                                        факсом: (0352) 43-46-02;

·                                                        за телефоном: (0352) 43-46-33.

Запит може бути поданий особисто до сектору організації роботи ЦОП, розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації відділу реєстрації платників та електронних сервісів Головного управління ДФС у Тернопільській області у робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку (з понеділка по п’ятницю з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. та з 13 год. 45 хв. до 18 год. 00 хв. (у п’ятницю – до 16 год. 45 хв.)).




 

Анонси подій

Актуальна тема