Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

З початку року працівники Тернопільської митниці ДФС виявили митних правопорушень на загальну суму 3,7 млн грн


З початку року працівники Тернопільської митниці ДФС виявили митних правопорушень на загальну суму 3,7 млн грн

 

            Протягом 8 місяців 2015 року працівники Тернопільської митниці ДФС склали 89 протоколів про порушення митних правил на загальну суму 3,7 млн гривень. Водночас за аналогічний період минулого року складено 58 протоколів на суму 572,8 тис. гривень.

Характер справ, зокрема, стосувався протиправних дій, спрямованих на ухилення від сплати митних платежів, порушення встановленого порядку переміщення товарів через митний кордон України, а також вчинення неправомірних дій з товарами, митне оформлення яких не закінчено, або з товарами, що перебувають на тимчасовому зберіганні під митним контролем, перевищення встановленого строку доставки товарів, транспортних засобів комерційного призначення, митних або інших документів на ці товари.

У звітному періоді від сплати штрафів у справах про порушення митних правил за постановами митниці до Державного бюджету перераховано 125,7 тис. гривень.

Митницею розглянуто 58 справ про митні правопорушення. Постановами митниці притягнуто до адміністративної відповідальності винних осіб з накладенням штрафів на загальну суму 962,5 тис. грн,  35 справ на суму 3661,7 тис. грн передано до суду.

Окрім цього, у звітному періоді на адресу Тернопільської митниці ДФС надійшли результативні відповіді від митних органів іноземних держав, зокрема з Республіки Польща,  Республіки Литва, Королівства Данії, Туреччини, за якими загалом виявлено 52 факти порушення митного законодавства України.

Всі виявлені порушення полягали у переміщенні через митний кордон України товару з приховуванням від митного контролю шляхом подання фіскальному органу як підстави для переміщення товару документів, що містять неправдиві відомості щодо відправника, одержувача та вартості товару.

Водночас з початку року Тернопільською митницею ДФС до уповноважених органів іноземних держав направлено 9 запитів.
 

Анонси подій

Актуальна тема