Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЗа сприяння працівників ДФС області офіційно працевлаштовано понад 2800 мешканців Тернопільщини

З початку  року працівники органів фіскальної служби області виявили 3153 не облікованих найманих працівника, яким було виплачено доходів на суму більш як 7 млн гривень. До бюджету сплачено 712,9 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.

В результаті проведених заходів по області з 2861 громадянином роботодавці оформили трудові договори, що становить 90,7% від кількості виявлених не облікованих найманих працівників.

Звертаємо увагу, що мінімальна заробітна плата, а це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці (обсяг робіт) є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників. Тому питання легалізації заробітної плати та погашення заборгованості із її виплати є одним із першочергових завдань органів влади та ДФС.

Нагадуємо, що 20 вересня 2015 року набрав чинності Закон України від 17.09.2015 р. № 704-19 «Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2015 рік”», яким мінімальна заробітна плата встановлена в розмірі 1378 гривень.
 

Анонси подій

Актуальна тема