Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про зміни в податковому законодавстві – на семінарі для платників Монастирищини


Про зміни в податковому законодавстві – на семінарі для платників Монастирищини

Днями в рамках консультативного семінару представники Головного управління Державної фіскальної служби у Тернопільській області зустрілися з платниками Монастириського району.

Із вітальним словом до учасників семінару звернулася заступник начальника ГУ ДФС в області Надія Лопатинська.

«Сьогодні ми зустрілися не тільки, щоб обговорити питання, які хвилюють підприємницьке середовище, а й почути пропозиції щодо реформування і удосконалення податкового законодавства, - зазначила Надія Михайлівна. – Вже сьогодні ми можемо спостерігати ряд позитивних наслідків останніх новацій. Наприклад, завдяки п’ятивідсотковому акцизному податку суттєво збільшились надходження до місцевих бюджетів, а це перш за все забезпечення реалізації важливих соціально-економічних програм у великих та малих містах і селах».

Під час роботи семінару лектори – фахівці Головного управління ДФС області обговорили актуальні питання щодо військового збору, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, ПДВ, податку на доходи фізичних осіб та податку на нерухомість.

Підприємці та бухгалтери району отримали від провідних спеціалістів кваліфіковані консультації і роз`яснення окремих норм Податкового кодексу України та останніх законодавчих змін.
 

Анонси подій

Актуальна тема