Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуКоли декларація з ПДВ за лютий–травень не подана

 

Якщо платник податку подає до контролюючого органу із запізненням податкову декларацію з податку на додану вартість (далі – декларація) за звітні періоди лютий–травень 2015 року, сплата податкових зобов’язань до бюджету, визначених у такій податковій звітності, здійснюється з електронного рахунку платника.

Для цього платник податку зобов’язаний не пізніше дня подання такої звітності зарахувати на електронний рахунок суму коштів, що дорівнює податковим зобов’язанням, визначеним у такій податковій звітності (у разі відсутності або недостатності зайво зарахованих коштів на електронному рахунку).

Перерахування коштів з електронного рахунку платника до бюджету в рахунок погашення податкових зобов’язань, визначених у деклараціях за звітні періоди лютий–травень 2015 року, що подані з порушенням встановлених Податковим кодексом України термінів, здійснюється на підставі додатка 4 «Заяви про повернення суми бюджетного відшкодування та/або суми коштів на рахунку у СЕА платника податку, що перевищує суму, яка підлягає перерахуванню до бюджету (Д4)» до декларації (далі – додаток 4 (Д4)).

Такий додаток 4 (Д4) подається платником податку у складі декларації за результатами звітного періоду, що передує звітному періоду, в якому подано з порушенням декларацію за звітні періоди лютий–травень 2015 року.

В такому випадку у додатку 4 (Д4) платнику податку необхідно зазначити у графі 4 суму податку, що підлягає перерахуванню до бюджету як сума зайво зарахованих коштів.

Наприклад: Платник податку 10.10.2015 подав до контролюючого органу із запізненням декларацію за квітень 2015 року, у якій визначив до сплати 1250 грн.

Для сплати до бюджету суми податку на додану вартість, що визначена у такій декларації, платнику необхідно:

- станом на 10.10.2015 забезпечити перерахування суми у розмірі 1250 грн. на електронний рахунок (у разі відсутності такої суми на електронному рахунку на вказану дату);

- подати у складі декларації за вересень 2015 року додаток 4 (Д4), у якому задекларувати суму у розмірі 1250 грн. для перерахування до бюджету.
 

Анонси подій

Актуальна тема