Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ: звітність за старою формою


Збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ: звітність за старою формою

 

Відповідно до п.п. 1.6 п. 29 підрозд. 10 розд. XX Податкового кодексу України (далі - ПКУ) базовий податковий (звітний) період для збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності (далі – збір) дорівнює календарному місяцю.

Податкові декларації подаються платниками збору протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця, контролюючим органам за місцем податкової реєстрації (абзаци перший та другий п.п. 1.7 п. 29 підрозд. 10 розд. XX ПКУ).

Наказом Міністерством фінансів України від 20.07.2015 № 654 «Про затвердження форми Податкової декларації збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності» (далі – Наказ № 654), який набрав чинності 28.08.2015, затверджено форму податкової декларації збору.

Згідно з п. 46.6 ст. 46 ПКУ до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

Таким чином, податкова декларація збору за серпень 2015 року подається за формою, затвердженою наказом ДПА України від 24.12.2010 № 1017 «Про затвердження форми Податкової декларації зі збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності», а за вересень 2015 року та наступні податкові періоди за новою формою, затвердженою Наказом № 654.

Нагадаємо, що збір сплачується платниками у строки, визначені для місячного податкового (звітного) періоду, за місцем податкової реєстрації (абзац третій п.п. 1.7 п. 29 підрозд. 10 розд. XX ПКУ).
 

Анонси подій

Актуальна тема