Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Щодо Пекінського ярмарку китайських інвестицій за кордон


Щодо Пекінського ярмарку китайських інвестицій за кордон

 

  Відділ економічного розвитку Бережанської районної державної адміністрації інформує про те, що 22 – 23 жовтня 2015 року у Пекінському виставковому центрі відбудеться щорічний  інвестиційний ярмарок COIFAIR (китайська народна республіка), в рамках якого організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори.

       Китайська Народна Республіка посідає провідне місце серед торговельних партнерів України в Азійсько-Тихоокеанському регіоні і залишається одним з її перспективніших партнерів як у сфері руху  товарів і послуг, так й інвестицій.

     Участь у найбільшому в Китайській народній республіці заході, спрямованому на інвестування проектів, які ініціюються українськими регіонами, та додаткові можливості для поглиблення міжрегіональних економічних стосунків.

          Сприяння участі українських компаній у заході надає Посольство України в Китайській народній республіці, бізнес-плащадка “Український дім”, а також Центр міжнародної ділової співпраці Торгово-промислової палати України, який організовує колективний стенд (72 кв.м.) для презентації українських проектів.

     Довідково: контактні особи Центру міжнародної ділової співпраці Торгово-промислової палати України: Михайлівська Станіслава (063-8174330), e-mail: ems58@mail.ru, Ситник Тетяна (067-4470167),                           e-mail:expo@cibc.com.ua).

 

 

 Дивіться також

 

Анонси подій

Актуальна тема