Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуДо спеціалістів ГУ ДФС платники звертаються письмово

 

Протягом семи місяців 2015 року до територіальних органів ДФС у Тернопільській області надійшло 85 письмових звернень від мешканців краю, з яких 79 - заяви, а решта – скарги.

Як зазначив заступник начальника ГУ ДФС в області Сергій Господарик, найбільша доля усіх звернень стосується ухилення від сплати податків. Також протягом вказаного періоду платники запитували про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, результати проведення контрольно-перевірочної роботи, особливості адміністрування єдиного соціального внеску тощо.

З усіх звернень 41 адресовано до Головного управління ДФС у Тернопільській області, 28 - до Тернопільської ОДПІ, до Кременецької та Збаразької ОДПІ звертались 7 та 4 рази відповідно, тричі - у Бучацьку та двічі – до Чортківської ОДПІ.

Із 85 отриманого письмового звернення станом на початок серпня 83 розглянуто у встановлений законом термін, ще 2 знаходяться на виконанні. Зауважимо, що фактів розгляду звернень громадян, виконаних з порушенням законодавчо встановленого терміну, не виявлено.

 

Відділ комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області

 
 

Анонси подій

Актуальна тема