Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуБільше 42 тисяч адміністративних послуг надали фахівці центрів обслуговування Тернопільщини

 

У січні-липні 2015 року центри обслуговування області відвідали 463 180 платників податків. Фахівцями підпорядкованих територіальних органів за цей час було надано 42 284 адміністративні послуги.

Зазвичай мешканці Тернопілля звертаються до центрів обслуговування з метою видачі їм облікової картки платника податків та внесення до паспорту громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Відтак, за сім місяці 2015 року таких послуг було надано 24 922 фізичним особам, що складає майже 59 відсотків від загальної кількості наданих адміністративних послуг.

Послуг з реєстрації книг обліку розрахункових операцій та реєстрації платника єдиного податку протягом 2015 року було надано 3 542 та 2 214 відповідно.

Нагадуємо, що у залі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ виділене окреме місце з надання електронного сервісу «Інспектор он-лайн». Двічі на тиждень (у вівторок та четвер) проводяться сеанси скайп-зв‘язку з платниками податків для надання швидких консультацій. З початку 2015 року послугами даного сервісу скористалися 127 платників податків.
 

Анонси подій

Актуальна тема